Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: Dominika Rybak po dużych kłopotach wygrała z Lizi przez TKO!

FAME MMA 18: Dominika Rybak po dużych kłopotach wygrała z Lizi przez TKO!

Drugą walką gali FAME MMA 18 było starcie pań, w którym zmierzyły się Elizabeth “Lizi” Anorue i Dominika Rybak. Kibice zgromadzeni w Atlas Arenie w Łodzi mieli nadzieję, że ta walka będzie zdecydowanie bardziej emocjonująca niż ta otwierająca galę.

Dominika Rybak po dużych kłopotach wygrała z Lizi

I faktycznie tak było!

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Panie od razu zaczęły od mocnych wymian. Lizi walczyła z odwrotnej pozycji i zadawała kombinacje kilku ciosów, po czym oskakiwała. Rybak była zaskoczona. Po chwili panie się otworzyły i wymieniały się mocnymi ciosami. Po chwili Dominika Rybak była zaskoczona po tym, jak Lizi zdołała ją obalić. Jednak po chwili Rybak przetoczyła rywalkę i w parterze zadała kilka bardzo mocnych młotków. Rundę jednak panie skończyły na nogach, bo Lizi zdołała się spod rywalki wydostać i wrócić do stójki.

W drugiej rundzie Lizi rzuciła się z ciosami na rywalkę, ale naraziła się na kontrę ze strony Dominiki Rybak, która założyła jej gilotynę. Kilkadziesiąt sekund walczyła o wyciągnięcie swojej głowy, aż w końcu jej się to udało. Po chwili jednak Liza musiała zmierzyć się z Dominiką Rybak na plecach. Najpierw Rybak szukała duszenia zza pleców, ale ostatecznie zasypała rywalkę ciosami i wygrała przez TKO w drugiej rundzie.

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis