MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 14: Problemy Mateusza Murańskiego! Trwa walka… z wagą!

FAME MMA 14: Problemy Mateusza Murańskiego! Trwa walka… z wagą!

FAME MMA 14 odbędzie się już jutro. Wystąpić na niej ma Mateusz Murański, który skrzyżuje rękawice z dobrze znanym Alanem Kwiecińskim. Panowie nie szczędzili sobie ostrych określeń na konferencjach poprzedzających walkę. Jednakże dziś gruchnęła informacja, która może zagrozić odbyciu się tego pojedynku!

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ –> FAME MMA – LIVE PAY-PER-VIEW

Mateusz Murański to bez wątpienia osoba budząca wiele kontrowersji. Jest to postać polaryzująca sympatyków walk freakowych. Przez swoją kontrowersyjną osobowość jego walki zawsze budzą duże emocje i są bardzo rozchwytywane. I tak jest tym razem, pojedynek z Alanem to najbardziej elektryzujące zestawienie na karcie walk FAME MMA 14.

FAME MMA 14: Kłopoty, kłopoty Murana!

Organizacja FAME MMA na swoim twitterze poinformowała, że każdy zrobił wagę z jednym wyjątkiem. Jest nim Mateusz Murański, który walczy z kilogramami. Zostało ich 4.5kg. Jednakże godzinę temu Wojciech Gola na swoim story wrzucił nagranie z Murańskim i ten zapewnia, że już zostało 1.5kg do zrobienia limitu. Czy Mateusz podoła wyzwaniu i uda mu się osiągnąć limit? Dowiemy się niebawem. Jedno jest pewne, walka stoi pod znakiem zapytania, bo jeśliby Murański wagi nie zrobił losy pojedynku leżą w rękach Alana, który miałby wybór zgadza się na walkę bądź nie.

Na porannym ważeniu prawie wszyscy zawodnicy zmieścili się w wyznaczonych limitach. Mateusz Murański jako jedyny nadal walczy z kilogramami. Zostało 4,5 kg…

– napisało około południa FAME MMA na Twitterze.

Posted by Freak Fight on Friday, May 13, 2022

Zobacz także:

Ferrari zapowiada powrót i pokazuje ręce po aferze maczetowej: Już niedługo to wyląduje na kogoś mordzie! Widzieliście?FAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?Ferrari zapowiada powrót i pokazuje ręce po aferze maczetowej: Już niedługo to wyląduje na kogoś mordzie! Widzieliście?

Amadeusz Roślik na instagramie trenera Roberta Roszkiewicza pokazał ręce po aferze maczetowej. Popularny ”Ferrari” zapowiada powrót. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem można spodziewać się walki Amadeusza w organizacji FAME MMA. Czy będzie to kolejne starcie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim? Tego nie można wykluczyć.

FAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?

FAME MMA 14: Rozpiska i karta walk. Kto walczy? Już jutro w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdźcie jak prezentuje się rozpiska tego wydarzenia. Kto walczy tym razem? Jak prezentuje się karta walk?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis