MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?

FAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?

FAME MMA 14: Rozpiska i karta walk. Kto walczy? Już jutro w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdźcie jak prezentuje się rozpiska tego wydarzenia. Kto walczy tym razem? Jak prezentuje się karta walk?

FAME MMA 14 rozpiska
Foto: FAME MMA

Transmisja FAME MMA 14 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Bohaterami walki wieczoru będą popularni influencerzy, czyli mogący pochwalić się w serwisie YouTube dwoma milionami subskrypcji Tomasz “Gimper” Działowy oraz Mateusz “Tromba” Trąbka, członek słynnej Ekipy Friza.

FAME MMA 14: Karta walk! Kto walczy? Rozpiska

W krakowskiej Tauron Arenie kolejną walkę w FAME MMA stoczy popularny youtuber Sergiusz “Nitro” Górski. Po porażce z “Unboxallem” jego oponentem będzie tym razem zajmujący się streamowaniem Marcin “Xayoo” Majkut.

Zobaczymy także walki kobiet, w tym starcie popularnych influencerek.  Znana ze związku z założycielem Teamu X Agata “Fagata” Fąk skrzyżuje rękawice z należącą do nowego składu tej grupy Moniką “Moną” Kociołek.

Ponadto czeka nas pojedynek w tzw. rzymskiej klatce, gdzie Piotr Szeliga i Norman Parke w pierwszej rundzie będą walczyć na zasadach boksu. Jeśli pojedynek wyjdzie poza pierwszą odsłonę to rywalizacja toczona będzie już na zasadach MMA.

Podczas gali pasa mistrzowskiego bronić będzie Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Spróbuje mu go odebrać zaś Krystian “Krycha UFC” Wilczak

Oprócz tego w rozpisce wydarzenia znalazł się choćby pojedynek Alana Kwiecińskiego z Mateuszem Murańskim. Łącznie podczas gali zaplanowano aż dziewięć pojedynków.

Karta walk FAME MMA 14

Data: 14 maja 2022 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 29,99 ZŁ 

PPV dostępne także w Polsat Box – 35 zł

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Walka Murański-Kwieciński bez łokci? Muran wściekły: Dwa dni przed dowiaduje się, że zmieniłeś zdanie!

Ostatecznie w walce Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim nie będą dozwolone uderzenia łokciem? ”Muran” jest wściekły na całą sytuację i czeka na stanowisko popularnego ”Alanika”. Do ich starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie. Pojedynek odbędzie się w formule MMA.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis