MMA PLFAME MMAPPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

PPV FAME MMA 14: Transmisja stream online. Jak i gdzie oglądać galę?

Transmisja PPV FAME MMA 14 tylko jako stream online na żywo! Już dzisiaj czekają nas wielkie emocje podczas wydarzenia organizowanego na krakowskiej Tauron Arenie. Dziewięć walk, w tym dwa starcia kobiet mają dostarczyć kibicom dobre show. Jak i gdzie można oglądać galę live?

FAME MMA 14: stream online transmisja
Foto: FAME MMA

O bilety na galę FAME MMA 14 bardzo trudno, więc kto nie zdążył nabyć wejściówki, zostało mu oglądanie gali jako stream. Z pewnością będzie wiele nielegalnych transmisji, lecz my zachęcamy do obejrzenia eventu z legalnego źródła.

Transmisja FAME MMA 14 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Dziewięć pojedynków, w tym sześć w formule MMA, dwa w formule K-1, a jeden w klatce rzymskiej, gdzie pierwsza runda będzie bokserska, a druga i trzecia w MMA. Jako pierwsze do oktagonu wejdą debiutantki Laluna i Wiki. Zaraz po nich swoje umiejętności pokażą Hejter i Dawid Malczyński.

PPV FAME MMA 14: transmisja stream online

Ogromne emocje eskalują w momencie, gdy naprzeciw siebie staną Mateusz Murański i Alan Kwieciński. Panowie pałają do siebie nienawiścią, co może potwierdzić sytuacja podczas ważenia czy konferencji.

“AJ” miał pierwotnie zmierzyć się z Robertem Karasiem, lecz ten doznał poważnego urazu szyi. Teraz jego rywalem jest Matt z “Fit Lovers”, walka będzie w K-1 w małych rękawicach. O pas FAME MMA w wadze półśredniej zmierzą się “Wiewiór” oraz “Krycha”. Ten bój będzie najbardziej sportową walką na gali.

Wspomniana klatka rzymska będzie towarzyszyć Piotrowi Szelidze i Normanowi Parke. Kto w tym starciu okaże się lepszy? A zaraz po nich zawalczą “Fagata” i Monika Kociołek. W co-main evencie “Nitro” podejmie rękawice “Xayoo”, a w walce wieczoru “Tromba” przed własną publicznością będzie starał się pokonać “Gimpera”, lecz ten na pewno łatwo się nie podda.

FAME MMA w PPV! Transmisja w internecie

Gala FAME MMA 14 dostępna jest jedynie w systemie PPV. Można ją oglądać na dwóch platformach. Jedną z nich jest famemma.tv, gdzie oferowane są dwie różne wersje: BASIC i PREMIUM.

Pierwsza z nich pozwala oglądać w jakości 720p, a dostęp do wydarzenia się ma do 2 dni po zakończeniu gali. Cena zależy od formy płatności. Waha się od 29,99 zł do 36,99 zł.

Druga z kolei daje jakość 1080p i siedmiodniowy dostęp. W tym pakiecie można oglądać także Lożę Szyderców i trzy gale wstecz.

Ponadto, drugą platformą, która oferuje transmisję FAME MMA jest Polsat Box. Koszt usługi to 35 zł. Zamówienia można składać poprzez iPolsatBox lub telefonicznie 801 00 50 50, a także w aplikacji Sklep dostępnej w wybranych dekoderach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis