MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Wielka prośba Piotra Szeligi! Zbiórka trwa, pomóżmy!

FAME MMA 11: Wielka prośba Piotra Szeligi! Zbiórka trwa, pomóżmy!

Piotr Szeliga podczas konferencji prasowej promującą FAME MMA 11 postanowił wstać i poprosić wszystkich o pomoc. Mowa o zbiórce, która ma pomóc Rafałowi Antończakowi, który jest głównym trenerem ”Szeliego”.

Piotr Szeliga stoczy drugi pojedynek w FAME MMA, a jego przeciwnikiem będzie ”Wujaszek Fericze”, który w ostatnim czasie wzbudził duże zainteresowanie. Mowa tutaj o programie ”Kanapowcy” na kanale TTV. Krzysztof wciela się tam w rolę trenera.

Pomagajmy!

Do dramatu doszło na gali A1 Federation.Rafał Antończak w półfinale turnieju w formule Lethwei zmierzył się z Filipem Rządkiem. W pewnym momencie Rafał zasłabł – została natychmiast udzielona mu pomoc służb medycznych, po czym został przetransportowany do szpitala.

Piotr Szeliga postanowił na konferencji prasowej poprosić o pomoc. Cała zbiórka, gdzie możecie pomóc znajduje się [TUTAJ].

Opis zbiórki:

To była chwila, ułamki sekund, gdy Rafał – mąż, przyjaciel, wielokrotny mistrz Polski oraz mistrz świata boksu tajskiego zamienił walkę na ringu w walkę o życie! Sport, który dla wielu osób może wydawać się zbyt brutalny, dla innych jest całym życiem. Rafał poświęcił dla swojej pasji niemalże wszystko. Trenuje od dziecka, a za jego sukcesem stoi ogrom pracy, wysiłku do bólu i łez. Wraz z każdą kroplą potu zostawił na macie swoje serce i oddanie, a odwagą i zaangażowaniem codziennie uświadamiał nam, że bez względu na wszystko warto walczyć o swoje marzenia. Teraz trwa jego najtrudniejsza walka. Wierzymy, że i tym razem się nie podda. Wyobrażamy sobie jak jego serce bije w takt dźwięków, które towarzyszom walkom Muay Thai, w rytm uderzeń kolejnych ciosów, raz za razem, równomiernie. Wcześniej wołaliśmy z narożnika ringu, teraz błagamy w ciszy w kącie szpitalnej sali, aby się nie poddawał, bo wciąż toczy się walka o wszystko. Jeszcze tydzień przed zawodami Rafał czuł się doskonale. Był świetnie przygotowany do walki. Nikomu z nas nawet nie przyszło na myśl, że może zdarzyć się coś tak strasznego. Cały dramat rozegrał się w sobotni wieczór 18 września, podczas gali A1 Federation 7. W chwili gdy Rafał stanął na deskach, nic nie wskazywało na to, że półfinałowy pojedynek zostanie przerwany w tak tragicznych okolicznościach. Rafał ruszył z atakiem na swojego rywala i niespodziewanie stracił przytomność, upadając całym ciężarem swojego ciała na podest ringu. Pomimo natychmiastowej pomocy, która została mu udzielona, jego stan jest ciężki i lekarze walczą o jego życie! Nie wiadomo, co było powodem nagłego zasłabnięcia. Wiemy jednak już teraz, że musimy zrobić wszystko, by Rafał wyszedł z tego cało. Tylko tak możemy mu się odwdzięczyć za to, jak wiele nam z siebie dawał przez te wszystkie lata, jak bardzo nas wspierał i kibicował każdemu, kto tylko zwracał się do niego z jakąkolwiek sprawą. Powrót do zdrowia to najważniejsza walka w jego życiu, jaką będzie musiał stoczyć. Zrobimy wszystko, by ją wygrał! Jesteśmy z Tobą, Mistrzu! Żona, rodzina i przyjaciele

Zobacz także:

Murański chce zmierzyć się z mistrzem FAME MMA! ”Kubańczyk” przyjmie wyzwanie?

Mateusz Murański (3-1) nie próżnuje! ”Muran” na instagramie zdradził, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z mistrzem FAME MMA. Trzeba przyznać, że starcie z Jakubem Flasem (3-0) byłoby dużym wyzwaniem. ”Kubańczyk” to bezwzględnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza sportowo postać w freakowej organizacji.

FAME MMA 12: Radzikowski oficjalnie podpisał kontrakt! Kto będzie rywalem popularnego strongmana?

To już pewne! Krzysztof Radzikowski został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA. Popularny strongman zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas 12 edycji, która odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Już niebawem poznamy przeciwnika Radzikowskiego.