MMA PLFAME MMAFAME MMA 12: Radzikowski oficjalnie podpisał kontrakt! Kto będzie rywalem popularnego strongmana?

FAME MMA 12: Radzikowski oficjalnie podpisał kontrakt! Kto będzie rywalem popularnego strongmana?

To już pewne! Krzysztof Radzikowski został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA. Popularny strongman zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas 12 edycji, która odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Już niebawem poznamy przeciwnika Radzikowskiego.

Już parę miesięcy temu mówiło się o potencjalnej walce Krzysztofa. Radzikowski na dzień dzisiejszy zbił 30-kilogramów, a przygotowania spędza w Ankosie Poznań.

Na ten moment waga 120 kilo i na tym poziomie już zostanie. Nie będzie to październik, a troszkę później. Z kim? Jeszcze nic nie mówię, bo to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy jak będzie (..) Zupełnie co innego, wiadomo nie mogę o sobie powiedzieć zawodowiec. Zawodowcem to ja byłem w strongmanie. Po prostu się tym bawię, co będzie to będzie.

Krzysztof Radzikowski w FAME MMA!

Krzysztof Radzikowski jest nowym wzmocnieniem wagi ciężkiej w organizacji FAME MMA. Do debiutu dojdzie na dwunastej edycji.

Krzysztof to jeden najlepszych polskich i światowych siłaczy. Radzikowski to choćby mistrz świata federacji World Strongman Federation. Do tego ważnego triumfu doszło w 2012 roku. 39-latek w ostatnim czasie zdobywał nowych fanów/kibiców. Chodzi o jego udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest transmitowany na kanale TTV.

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo! Co wy na to?

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Misiek z Nadarzyna ostro trenuje! Jest kontuzja, noga mocno ucierpiała! Czekacie na debiut?

Mirosław Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje już w przyszłym roku. Teraz czas na mocne treningi, więc nie brakuje pierwszych kontuzji.