MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Way of Blonde posłuchała co na ucho mówi jej trener i wypunktowała Patrycję Wieję

FAME MMA 11: Way of Blonde posłuchała co na ucho mówi jej trener i wypunktowała Patrycję Wieję

Za nami walka kobiet na gali FAME MMA 11. W klatce największej polskiej organizacji freak fightowej na przeciwko siebie stanęły Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska i Patrycja Wieja. Lepsza w klatce okazała się

FAME MMA 11 – PPV

Pierwsza runda była nieco zaskakująca. Po krótkiej wymianie w stójce, Patrycja Wieja ruszyła po nogi Brzuszczyńskiej, która skontrowała obalenie próbą gilotyny. Melady nie poddała się i zdołała z niedogodnej pozycji uciec. Pod koniec rundy jeszcze zaznaczyła swoją aktywność ciosami w kierunku leżącej na plecach Way of Blonde.

W drugiej rundzie Wieja ponownie próbowała obalić rywalkę, ale Brzuszczyńska tym razem dobrze wybroniła się przed tą próbą. Przez chwilę Way of Blonde była na górze i szukała szyi Melady ale Wieja nie chciała dać się poddać.

Trzecia runda także zaskoczyła widzów. Patrycja Wieja postawiła mocne warunki doświadczonej rywalce i w trzeciej rundzie też postraszyła Brzuszczyńską. Jednakże, to Way of Blonde była zawodniczką aktywniejszą w stójce i to ona punktowała na kartach sędziów.

Zrobiło wszystko, co na ucho mówił jej trener – Antoni Chmielewski.

Sędziowie po trzech rundach byli jednogłośni – orzekli wygraną Way of Blonde.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.