MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo mógł liczyć na fanów! Najlepsza sprzedaż należy do niego!

FAME MMA 10: Don Kasjo mógł liczyć na fanów! Najlepsza sprzedaż należy do niego!

Kasjusz Życiński ma wielu ”hejterów” i kibiców! ”Don Kasjo” jest numerem jeden jeśli chodzi o sprzedaż PPV z reflinków – o czym wspomniał na swoim lajvie.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” piąte starcie w FAME MMA stoczył piętnastego maja. Była to walka wieczoru jubileuszowej 10-edycji. Kasjusz został wysłuchany i zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke.

Kasjusz do samego końca próbował zaskoczyć. Po pięciu rundach Parke wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Don Kasjo: Wiem, że byliśmy dalej na pierwszym miejscu!

Kasjusz Życiński podczas swojego lajwa zdradził, że sprzedał najwięcej PPV z reflinków. Trzeba przyznać, że ”Don Kasjo” może liczyć na dużą rzeszę kibiców, którzy też mocno uaktywnili się po walce ze ”Storminem”. Fani Kasjusza uważają, że wygrał i powinien zostać rozpatrzony protest.

Mariusz tak wygraliśmy trubo przygłupy. Gang turbo przygłupów wiem, że mamy pierwsze miejsce. Mogę wam powiedzieć na sobotę rano jak był ranking. To tak Don Kasjo król na pierwszym miejscu, Piotr Pająk drugi, Tańcula trzeci, Dubiel czwarty, Wardęga na piątym, Linkimaster na szóstym miejscu, Arab ósme. Pałka miał trzynaste miejsce, nie jest złe jak na obcokrajowca. Pomimo, że go wspierali w hejtach na mnie to jednak dobrze.. Uważam, że bardzo dużo osób było z nim. Wygraliśmy, ale nie wiem jaka ogólna sprzedaż była, bo to był ranking z rana był z soboty. Wiem, że byliśmy dalej na pierwszym miejscu. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Sarara i Pająk wypowiedzieli się o walce wieczoru FAME MMA 10! Don Kasjo komentuje! Widzieliście?

Tomasz Sarara na swoim kanale gościł Piotra Pająka. Poruszony został temat walki wieczoru FAME MMA 10. Obaj zgodnie punktowali zwycięstwo Normana Parke.

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do klatki? Jest komentarz menedżera!

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do walk? Agnieszka Niedźwiedź od 4 lat pozostaje nieaktywna, jednak co jakiś czas wracają zapytania o ewentualny powrót zawodniczki.” Zobaczycie, ją w klatce” – napisał na swoim Twitterze, menedżer “Kumy” – Paweł Kowalik.