MMA PLDon KasjoSarara i Pająk wypowiedzieli się o walce wieczoru FAME MMA 10! Don Kasjo komentuje!

Sarara i Pająk wypowiedzieli się o walce wieczoru FAME MMA 10! Don Kasjo komentuje!

Tomasz Sarara na swoim kanale gościł Piotra Pająka. Poruszony został temat walki wieczoru FAME MMA 10. Obaj zgodnie punktowali zwycięstwo Normana Parke.

To był jeden z największych freka fightów w Polsce. Kasjusz Życiński został wysłuchany i zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC. Norman Parke nie walczył w swojej formule, ale mimo wszystko pokazał duże umiejętności. Po 5-rundach ”Stormin” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Sarara o walce Kasjo: Więcej machał rękami, mniej trafiał

Tomasz Sarara z Piotrem Pająkiem wypowiedzieli się na temat walki, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Obaj widzieli w tym pojedynku pewne zwycięstwo Normana Parke.

Tomasz Sarara: Dość dużo spekulacji, dość dużo kontrowersji co do samej walki, i werdyktu. Mam swoje zdanie, a ciekawy jestem w pierwszej kolejności twojego.

Piotr Pająk: Dla mnie przede wszystkim zaskoczeniem było to, że to trwało 5 rund i 5 rund się bili. Nie ma co ukrywać, tam cały czas coś się działo. Co do werdyktu ja nie jestem jakimś znawcą sportu i tak dalej, ale pod względem takim sportowym, a troszkę na sztukach walki się znam – moim zdaniem tą walkę wygrał właśnie Norman. Jego ciosy, zejścia, wszystko dużo bardziej mi się podobały. Wiem, że Kasjo miał tam pretensje – że Norman atakował tam głową to mu się nie spodobało i przez to jest protest i tak dalej. Mi się wydaje, że werdykt w tej walce był sprawiedliwy. Wiem, że teraz pewnie będzie rewanż, tam sobie wszystko chłopaki wyjaśnią.

Tomasz Sarara: Masz jakieś przecieki, a nie chciałeś powiedzieć.

Piotr Pająk: Nie no na pewno wiesz organizacja będzie chciała doprowadzić do rewanżu. 

Tomasz Sarara: To się odbło taki dużym echem. Troszeczkę niezaspokojona ta historia to wydaje mi się, że ma prawo to się wydarzyć raz jeszcze.

Piotr Pająk: Mi tam ogólnie walki bokserskie na galach MMA się nie podobają. Nie ma co ukrywać, bo to jest coś innego. 

Tomasz Sarara: Powiedz mi. Nie miałeś wrażenia, że oni mieli jakieś nad wyraz większe rękawice.

Piotr Pająk: Też mi się tak wydawało. Dużo osób mi to mówiło co oni mają takie duże rękawice.

Tomasz Sarara: Dobrze wiemy, że boks zawodowy opiera się na 10-uncjowych rękawicach. Nie wiem wrażenie sprawiało jakby to była 14-stka, lub 16-stka. 

Piotr Pająk: Nie widziałem ich z bliska, ale jak oglądałem to też mówiłem ”Co oni mają takie wielkie rękawice”. Czy to ta firma co sponsoruje rękawice takie zrobiła, nie wiem, dziwnie to wyglądało. Bardzo duże były.

Tomasz Sarara: Moja ocena tej walki. Też uważam, że werdykt był słuszny. Co najmniej pierwsze trzy rundy wygrał Norman. Myślę, że nawet w 4 i 5 również można było zapisać, albo na Normana albo remisową. W każdym razie Kasjo zaskoczył, miał zdrowie na 5-rund. Z racji żeby ocenić/rozróżnić typowe odbiorę/kibica, który ulega emocjom, a sędziego, który jest wyszkolony po to, aby punktował walkę. Nawet jeśli Kasjo w 4 i 5 rundzie zadawał więcej ciosów to powiedzmy sobie on więcej machał rękami, mniej trafiał. Mówię tu o czysty celnych ciosach. 

Całe wideo poniżej:

Kasjusz Życiński podczas swojego live’a oglądał ten materiał i oczywiście nie zgadzał się z opinią Sarary oraz Pająka.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?