MMA PLFAME MMAFAME 10: Marta Linkiewicz nową mistrzynią! Wypunktowała Kamilę Wybrańczyk!

FAME 10: Marta Linkiewicz nową mistrzynią! Wypunktowała Kamilę Wybrańczyk!

Za nami pierwsza walka o pas mistrzowski na gali FAME MMA 10! Pojedynek o tytuł mistrzowski wagi koguciej zmierzyły się Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk.

FAME 10 Marta Linkiewicz

Pierwsza runda to agresywna postawa narzeczonej Artura Szpilki, która bardzo personalnie wzięła sobie do serca konflikt z Linkimaster. Wybrańczyk zadawała więcej ciosów i szukała twarzy przeciwniczki. Linkiewicz była za to bardzo moblina na nogach i potrafiła się zrewanżować pojedynczymi ciosami, które docierały do twarzy Kamiszki. Druga runda zapowiadała się ciekawie.

Okazała się ona jednak pełna klinczu przy siatce, w której Wybrańczyk pokazała, że jest od Linkiewicz silniejsza. Linkimaster jednak lepiej od rywalki poruszała się po klatce. Potrafiła zmusić Kamiszkę do biegania za nią i próbowała kontrować. Jednak w tej rundzie nie było momentów niebezpiecznych dla żadnej ze stron.

Trzecia runda to dalej metodyczna walka ze strony Kamiszki. Wykorzystywała ona przewagę siły nad Linkiewicz przez korzystanie z klinczu, ale Linkiewicz próbowała pokazać, że to ona jest stroną aktywniejszą.

O werdykcie musieli zdecydować sędziowie. Ci niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Marty Linkiewicz, która została nową mistrzynią FAME MMA!

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis