MMA PLFAME MMAFAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 PPV
Foto: FAME MMA

W walce wieczoru jedna z gwiazd organizacji Kasjusz „Don Kasjo” Życiński podejmie Normana „Stormin” Parke. Walka z zawodnikiem mającym za sobą występy w UFC i KSW odbędzie się na zasadach bokserskich, czyli w płaszczyźnie, w której “Don Kasjo” ma doświadczenie z czasów amatorskich.

Z kolei w co-main evencie zmierzą się influencerzy a zarazem członkowie starego i nowego TEAM X, czyli Marcin Dubiel i Cezary Nykiel.

Podczas gali zostanie wyłoniona nowa mistrzyni wagi koguciej, którą zostanie Marta „Linkimaster” Linkiewicz bądź Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (prywatnie partnerka Artura Szpilki). W drugiej walce mistrzowskiej Dawid Malczyński będzie bronił pasa kategorii półśredniej w starciu z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy rozstrzygną przy okazji swoją rywalizację w trylogii, gdyż ich dotychczasowy bilans to 1-1.

Ponadto zwycięzca pierwszej edycji PunchDown Łukasz Lupa zmierzy się z bardzo solidnym przede wszystkim w parterze Gabrielem “Arabem” El Sulwim. Zobaczymy też choćby starcia Piotra Pająak z Alanem Kwiecińskim czy Arkadiusza „Aroya” Tańculu z Mateuszem Murańskim. W rozpisce znaleźli się też znani z poprzednich gal Amadeusz “Ferrari” Roślik oraz Dawid “Ambro” Ambroziak.

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 10 – PPV

Na stronie famemma.tv można wykupić dostęp do gali FAME MMA 10 w jednym z dwóch wariantów:

  • Basic – transmisja w jakości 720p, dostęp do gali przez 24 h po jej zakończeniu – cena od 23,99 zł do 34,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)
  • Premium – transmisja w jakości 1090, dostęp do gali przez 7 dni po jej zakończeniu, materiały dodatkowe, dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 7,FAME MMA 8 oraz FAME MMA 9 – cena od 29,99 zł do 39,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)

Płatności można dokonać przelewem, BLIK-iem, kartą płatniczą czy też za pośrednictwem Google Pay, Apple Pay bądź PayPal. Przywrócono też możliwość zapłacenia SMS-em, należy jednak pamiętać, że jest to najdroższa z dostępnych opcji.

FAME MMA 10 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 10:

Początek – sobota, 15 maja, godz. 19:30

Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas wagi koguciej
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański – o pas wagi półśredniej
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs. Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs. Michał Gała
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Mateusz Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Zobacz także:

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.

FAME MMA 10: Opublikowano sparing Don Kasjo! Będziecie zaskoczeni! [WIDEO] Widzieliście?

Już jutro jubileuszowa gala FAME MMA 10, na której zobaczymy pojedynek Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, który przywita w organizacji byłego zawodnika UFC – Normana Parke. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, a jej stawką będzie kilogramowa sztabka złota.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis