MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo przegrywa decyzją sędziów z Normanem Parkiem! Będzie protest… właścicieli!

FAME MMA 10: Don Kasjo przegrywa decyzją sędziów z Normanem Parkiem! Będzie protest… właścicieli!

I przyszedł czas na walkę wieczoru gali FAME MMA 10! To starcie, na które czeka duża część środowiska mieszanych sztuk walki i boksu w Polsce. Na przeciwko siebie w walce bokserskiej stanęli Don Kasjo Król i były mistrz wagi lekkiej KSW i były zawodnik UFC Norman Parke.

FAME MMA 10 Don Kasjo

Kibice podzielili się mniej więcej po połowie w kwestii swojego faworyta w tej konfrontacji.

Natomiast już w klatce, Don Kasjo musiał zmierzyć się z wywierającym presje Irlandczykiem z Północy. Parke szedł do przodu, szukał miejsca przy twarzy Don Kasjo, z czym Życiński na początku nie mógł sobie poradzić. Z czasem Don Kasjo zaczął walczyć agresywniej i się odsłaniać, co było tez skutkiem irytacji na skracanie dystansu przez Normana Parke. Były mistrz KSW często skracał dystans i zapobiegał wyprowadzaniu mocnych ciosów przez Don Kasjo. Ważnym momentem walki było odjęcie Parkowi w piątej rundzie punktu na kartach sędziów za uderzenia głową. Mimo odjętego punktu, Parke w oczach sędziów był stroną aktywniejszą i to on punktował w większości rund.

Norman Parke wygrywa walkę wieczoru gali FAME MMA 10 i nie tylko pokonuje Don Kasjo Króla, ale i wygrywa kilogramową sztabkę złota, która była bonusem dla zwycięzcy tego starcia.

Co ciekawe, zaraz po ogłoszeniu werdyktu w klatce pojawili się właściciele FAME MMA i ogłosili, że złożą protest dotyczący werdyktu w tym pojedynku.

Także na ten moment wygranym tej walki jest Norman Parke, ale o ostatecznym zwycięzcy zdecyduje niezależny podmiot.

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis