MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Dawid Ambro wraca do klatki! Nie będzie to łatwa przeprawa!

FAME MMA 10: Dawid Ambro wraca do klatki! Nie będzie to łatwa przeprawa!

Ruszyła pierwsza konferencja prasowa przed galą FAME MMA 10, która odbędzie się piętnastego maja. Poznaliśmy nowe zestawienie. W kategorii półśredniej Dawid Ambroziak zmierzy się z Kamilem Hassanem.

W walce wieczoru ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzy się z Normanem Parke. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę. Dystans tego starcia to 5 x 3. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” po potencjalnym zwycięstwie zamierza celować w następnych zawodników UFC. Warto dodać, że ”Stormin” jeszcze niedawno dzierżył tymczasowy pas kategorii lekkiej w KSW.

Nowe zestawienie!

Już oficjalnie piętnastego maja na FAME MMA 10 czeka nas ciekawe zestawienie w kategorii półśredniej. Do freakowej organizacji wraca Dawid Ambroziak, który skrzyżuje rękawice z Kamilem Hassanem.

”Ambro” ostatni pojedynek stoczył na 6 edycji, która była pierwszą galą w dobie koronawirusa. Nie było to łatwe starcie, a zdania były podzielone co do werdyktu. Ostatecznie Ambroziak wygrał z Maciejem ”Szewcem” Szewczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dla Hassana będzie to szansa na odbudowanie się po ostatnim nieudanym rewanżu z Maksymilianem Wiewiórką. Kamil na 7 edycji przegrał pewnie na kartach punktowych. Wcześniej Hassan popisał się kapitalnym skończeniem, gdy wysokim kopnięciem znokautował Olega Riaszeńczewa.

Zobacz także:

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!