MMA PLFAME MMAFAME 10: Ambro przegrał z Miejskim Drwalem. Nie dał rady spod niego wstać

FAME 10: Ambro przegrał z Miejskim Drwalem. Nie dał rady spod niego wstać

No to zaczynamy galę FAME MMA 10! W pierwszym pojedynku gali Dawid “Ambro” Ambroziak zmierzył się z Piotrem “Miejskim Drwalem” Szczurkiem. Ten drugi na walkę z Ambro zgodził się na nieco ponad dwa tygodnie przed imprezą, zastępując Kamila Hassana.

W klatce lepszy okazał się Miejski Drwal.

Walka zaczęła się od potężnego wyniesienia i obalenia w wykonaniu Miejskiego Drwala. Ambro większość rundy spędził z pleców, gdzie szukał poddania, ale jego przeciwnik nie nabrał się na żadną z pułapek. Podobnie wyglądała druga runda. Miejski Drwal znowu szybko obalił Ambro i pracował nad przeciwnikiem będąc w pozycji dominującej. Ambroziak szukał swojej szansy z pleców, ale Szczurek nie pozwolił sobie na żadne zagrożenie, a nawet w pewnym momencie był blisko zdobycia dosiadu, ale ta sztuka mu się nie udała. W trzeciej rundzie Ambro mocniej zaczął, szukając ciosów w stójce, ale szybko nadział się na kontrę ze strony Miejskiego Drwala, który ponownie obalił doświadczonego przeciwnika i tam go kontrolował. Ambro nie pomógł nawet powrót do stójki na ostatnie 20 sekund walki, o którym zdecydował sędzia.

Ostatecznie po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Piotr “Miejski Drwal” Szczurek.

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.