MMA PLArchiwumFreak FightFagata będzie miała poważne problemy? Sylwester Wardęga ją przechytrzył w sprawie afery na youtubie!

Fagata będzie miała poważne problemy? Sylwester Wardęga ją przechytrzył w sprawie afery na youtubie!

Jedna z najpopularniejszych polskich freak fighterek, Fagata będzie miała poważne problemy? Influenserka jest jedną z osób poważnie zamieszanych w aferę na polskim youtubie, którą rozpętał Sylwester Wardęga. Teraz okazuje się, że ją dodatkowo przechytrzył!

Fagata będzie miała poważne problemy

Fagata to była dziewczyna youtubera Stuu, który najprawdopodobniej okazuje się pedofilem. W materiałach opublikowanych przez Sylwestra Wardęgę, a wczoraj także przez innego youtubera – Konopskyy’ego znajdują się poważne dowody na to, że Stuu nagabywał nieletnie dziewczyny do intymnych spotkań oraz wysyłał im swoje nagie zdjęcia, oczekując podobnych od dzieci.

Agata Fąk, czyli Fagata miała o wszystkim wiedzieć, a mimo to nie zrobiła nic, by pomóc ofiarom Stuu.

Fagata będzie miała poważne problemy? Sylwester Wardęga ją przechytrzył w sprawie afery na youtubie!

Sylwester Wardęga od czasu publikacji swojego materiału, regularnie prowadzi transmisje live, gdzie rozmawia z fanami na gorący aktualnie w internecie temat.

Podczas jednego z takich wystąpień, Wardęga opowiedział jak przechytrzył Fagatę w aferze pedofilskiej. Sprawił bowiem, że ta najprawdopodobniej złożyła pod przysięgą nieprawdziwe informacje w prokuraturze.

Więcej o sprawie dowiecie się z poniższego shota:

Czy Waszym zdaniem po tego typu zarzutach, jakie pojawiają się na Fagatę, to ta będzie w stanie powrócić do internetu i czy jakakolwiek organizacja freak fightowa zdecyduje się ją zatrudnić na kolejny pojedynek?

Co ważne, w sprawie afery na polskim youtubie zaczynają wypowiadać się polscy politycy, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele. Prezes Rady Ministrów zaapelował do rodziców dzieci, by ci uważali na to, co ich pociechy robią spędzając wolny czas w sieci:

“Musimy chronić nasze dzieci w internecie! W Państwie Polskim nie ma zgody na pedofilię, na tolerowanie zwyrodnialców. Poleciłem służbom zająć się natychmiast sprawą, oczekuje stanowczych i szybkich działań. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą krzywdzić dzieci. Spotka Was kara, spotka Was kara najbardziej dotkliwa z możliwych.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis