MMA PLNajnowszeFreak FightKrzysztof Włodarczyk jedną nogą we freakach? Borek podzielił się szokującą informacją!

Krzysztof Włodarczyk jedną nogą we freakach? Borek podzielił się szokującą informacją!

Co się odwlecze, to nie uciecze.

Krzysztof Włodarczyk we freakach
Foto: Kamil Krzaczyński / newspix.pl

Wygląda na to, że Andrzej Wasilewski porzucił płonne nadzieje związane z Krzysztofem Włodarczykiem i dał zawodnikowi wolną rękę. Ostatnie występy „Diablo” – delikatnie mówiąc – nie należały do najlepszych. Włodarczyk, pomimo przeciwników o zerowym poziomie sportowym, w ringu wyglądał bojaźliwie, mało przekonująco.

W związku z tym ciężko brać mistrzowskie aspiracje 42-latka na poważnie. A skoro w sporcie nie idzie, to może czas spróbować swoich sił we freak-fightach?

Chyba do podobnych wniosków doszedł „Diablo”. Mateusz Borek podczas programu „Tylko Sport” zdradził, że Krzysztof Włodarczyk jest na dobrej drodze, by podpisać kontrakt z jedną z freakowych organizacji. Choć popularny dziennikarz nie sprecyzował, o którą federację konkretnie chodzi, to wspomniał o układach pomiędzy Clout MMA i FAME.

Słyszę, że kolejny były mistrz świata dołącza do freaków. Podpisał, ogłosił, nie podpisał, odwołał, a teraz znów się zgłosił, żeby walczyć dla organizacji freakowych. Mamy newsa: „Diablo is back to freak fight”.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku były mistrz świata w boksie miał wystąpić na FAME 19, stając w szranki z Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie do walki nie doszło, ponieważ całe przedsięwzięcie zablokował Andrzej Wasilewski, promotor „Diablo” i szef grupy KnockOut Promotions.

ZOBACZ TAKŻE: Komisja Sportowa Stanu Nevada zamroziła wynagrodzenie Tsarukyana i Lopesa!

Możliwe, iż to Włodarczyk będzie następnym przeciwnikiem Tomasza Adamka? Kto wie, kto wie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis