MMA PLArchiwumBoxdel“Mroczna przeszłość polskiego youtuba” – Konopskyy wypuszcza materiał o aferze! Nowe informacje w sprawie Boxdela!

“Mroczna przeszłość polskiego youtuba” – Konopskyy wypuszcza materiał o aferze! Nowe informacje w sprawie Boxdela!

W niedzielny wieczór w sieci pojawił się długo wyczekiwany materiał polskiego youtubera o pseudonimie Konpskyy nazwany “Mroczna przeszłość polskiego youtuba”. W filmie tym znajdziemy nowe informacje w sprawie jednego z niechlubnych bohaterów afery w polskim internecie – Boxdela.

Konopskyy wypuszcza materiał o aferze

Materiał Konopa jest kontynuacją afery pedofilskiej w polskim youtubie, którą zapoczątkował film Sylwestra Wardęgi, pokazujący haniebne zachowania youtubera Stuu, który namawiał do spotkań intymnych nieletnie fanki.

W sprawę zamieszanych jest wiele nazwisk z polskiego youtuba, które albo ukrywały działalność Stuu, albo same były osobami, które mogły wykorzystywać swoją popularność do wykorzystywania nieletnich fanek.

W materiałach Wardęgi i Konopskyy’ego pojawiają się takie nazwiska jak: Marcin Dubiel, Fagata, Boxdel czy DeeJayPallaside.

Nowe informacje w sprawie Boxdela!

W filmie opublikowanym wczoraj przez youtubera Konopskyy’ego mamy rozwinięcie karygodnego zachowania Stuu oraz uczestników Teamu X, który z pewnością odciśnie piętno na funkcjonowaniu ich bohaterów.

Na dodatek pojawia się wątek byłego włodarza FAME MMA – Boxdela. Co prawda Michał Baron obszernie odniósł się do swojej roli w tym wstydliwym dla bohaterów dokumencie Sylwestra Wardęgi, co możecie sprawdzić klikając link poniżej, ale materiał Konopa pokazuje nowe światło na jego ostatnio opublikowane filmy.

Całość możecie sprawdzić poniżej:

Na film youtubera Konopksyy’ego czekało w niedzielę wielu polskich internautów. Materiał w tej chwili ma już prawie 6 milionów wyświetleń.

O sprawie afery pedofilskiej w polskim youtubie wypowiadali się już najważniejsi politycy naszego kraju, z Premierem Mateuszem Morawieckim na czele. Prezes Rady Ministrów zaapelował do rodziców dzieci, by ci uważali na to, co ich pociechy robią spędzając wolny czas w sieci.

A Wy co sądzicie o tym materiale Konopskyy’ego? Czy Waszym zdaniem wywróci on internet do góry nogami?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis