MMA PLArchiwumBoxdelBoxdel opublikował kolejny materiał. Obszerne tłumaczenia byłego włodarza FAME MMA!

Boxdel opublikował kolejny materiał. Obszerne tłumaczenia byłego włodarza FAME MMA!

Były już współwłaściciel organizacji FAME MMA – Boxdel opublikował kolejny materiał w swojej sprawie! Tym razem mamy obszerne tłumaczenia byłego włodarza największej organizacji freakowej w Europie.

Boxdel opublikował kolejny materiał

Boxdel to jeden z niechlubnych bohaterów afery pedofilskiej, którą od publikacji materiału Sylwestra Wardęgi, żyje cały polski internet.

Największe oskarżenia i dowody na spotkania z nieletnimi dotyczyły youtubera Stuu, który jest bliskim kolegą takich postaci jak: Marcin Dubiel czy Lexy Chaplin.

Boxdel także był w gronie osób, które są podejrzane o to, że wiedział o czynach Stuu, ale ukrywał je.

Boxdel opublikował kolejny materiał. Obszerne tłumaczenia byłego włodarza FAME MMA!

Michał Baron jednak widzi tę sprawę inaczej i w swoim materiale przedstawia dowody na to, że nie jest osobą, o którą jest w tej chwili społecznie oskarżany, czyli nie jest pedofilem.

Poniżej prezentujemy zapis oświadczenia Boxdela oraz dramatycznie wyglądający wstęp do całego wystąpienia byłego właściciela FAME MMA:

“Dobra, bo trochę za daleko się to wszystko posunęło. Musimy pogadać po ludzku, bez zbędnego pierdolenia. Wrzuciłem film, w którym byłem przygnębiony i było mi naprawdę w chuj ciężko. Dziwi mnie to, że ktoś myśli, że to była gra aktorska. Ludzie, straciłem całe swoje życie i wszystko, co budowałem przez 10 lat! Jak według Was miałem wyglądać 30 godzin po milionie wiadomości, gdzie ludzie grozili mi śmiercią i w sumie nadal grożą? A ja nawet nie mogę wyjść z domu bo boję się, że ktoś mi pierdolnie w głowę…”

Później Boxdel wrzuca dowody na to, że nie jest pedofilem, o co jest społecznie oskarżany:

I co powiecie o materiale udostępnionym przez Boxdela? Czy Waszym zdaniem wybroni się z oskarżeń o udział w aferze pedofilskiej, w którą zamieszane jest wiele osób z polskiego youtube’a?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis