MMA PLBrodnickaEwa Brodnicka o walce w FAME MMA: Jeżeli dostałabym dobrą propozycję to czemu nie!

Ewa Brodnicka o walce w FAME MMA: Jeżeli dostałabym dobrą propozycję to czemu nie!

Ewa Brodnicka (20-1, 2 KO) w FAME MMA? Była mistrzyni świata w boksie nie ma nic przeciwko jeśli pojawi się odpowiednia oferta!

36-latka wróciła już na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej i co ważne utracie tytułu. Brodnicka w marcu tego roku wystąpiła w Dzierżynowie. Polka po 8-rundach wygrała jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantką Bułgarii – Mileną Kolevą (10-12-1, 4 KO).

Brodnicka o FAME MMA: Od samego początku nie miałam nic przeciwko…

Ewa Brodnicka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedziała się o potencjalnym debiucie w FAME MMA. Nasza czołowa pięściarka zdradziła, że przy dobrej ofercie jest chętna zawalczyć w freakowej organizacji.

Za godne pieniądze (śmiech). Jeżeli dostałabym dobrą propozycję to czemu nie? Pewnie część wypłaty bym przekazała na cele charytatywne. Jestem trochę zwariowana na punkcie piesków. Mam jednego pieska ze schroniska i czeka na mnie w hotelu. Nie wiem, jeżeli byłaby to ciekawa propozycja… Od samego początku nie miałam nic przeciwko freak fightom, chciałabym jeszcze walczyć o pasy i to jest dla mnie priorytet. Kiedy pytano mnie co myślę na temat tych walk to zawsze mówiłam, że freak fighty cieszą się dużym zainteresowaniem, że Ci ludzie naprawdę trenują/przygotowują się do walk, a Ci ludzie co komentują to są widocznie zazdrośni o gażę/kasę jaką się tam zarabia.            

Zobacz także:

Big Jack chętny na walkę z Mini Majkiem w MMA: Chyba nie chce się ze mną bić! [WIDEO] Co wy na to?

Big Jack nie miał jeszcze okazji zadebiutować w formule wszechstylowej walki wręcz. Jedyny pojedynek jaki stoczył odbył się na ostatniej gali PunchDown, podczas której zmierzył się z Ćwiartsonem. Walka zakończyła się przegraną Jaremy, jednak trzeba zaznaczyć, że warunki fizyczne były zdecydowanie po stronie jego oponenta.

FEN chce doprowadzić do walki Jacek Murański vs Marcin Najman! Kontrakty na dniach?

FEN chce doprowadzić do możliwie najgłośniejszej walki ostatnich miesięcy w polskim internecie! Paweł Jóźwiak wraz ze wspólnikami chce doprowadzić do walki Jacek Murański vs Marcin Najman!