MMA PLFAME MMABig Jack chętny na walkę z Mini Majkiem w MMA: Chyba nie chce się ze mną bić! [WIDEO]

Big Jack chętny na walkę z Mini Majkiem w MMA: Chyba nie chce się ze mną bić! [WIDEO]

Czy któraś z polskich organizacji freak-fightowych będzie zainteresowana takim pojedynkiem?

Przypomnijmy, że Mini Majk miał już okazję wystąpić w klatce Fame MMA. Walka z udziałem członka Ekipy Friza odbyła się na gali Fame MMA 5 w Ergo Arenie. Rywalem Mateusza Krzyżanowskiego w co main evencie był Kruszwil. Starcie, choć ostatecznie przegrane przysporzyło Mini Majowi sporą rzeszę nowych fanów, którzy docenili charakter i serce, które pokazał w starciu ze znacznie wyższym rywalem.

Big Jack nie miał jeszcze okazji zadebiutować w formule wszechstylowej walki wręcz. Jedyny pojedynek jaki stoczył odbył się na ostatniej gali PunchDown, podczas której zmierzył się z Ćwiartsonem. Walka zakończyła się przegraną Jaremy, jednak trzeba zaznaczyć, że warunki fizyczne były zdecydowanie po stronie jego oponenta.

Niestandardowe walki w formule MMA

Organizatorzy gal na całym świecie prześcigają w pomysłach na niestandardowe pojedynki, które przyciągną zainteresowanie widzów. Kilka miesięcy temu świat obiegło nagranie walki, w której rosyjska zawodniczka MMA skrzyżowała rękawice z kilkukrotnie cięższym od siebie mężczyzną. Właściciele Fame MMA nie raz podkreślali jednak, że nie mają w planach organizacji starć kobiet z mężczyznami.

Bylibyście zainteresowani walką Big Jacka z Mini Majkiem?

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FEN 34: Znamy rywalkę Lil Masti! Wystąpiła na wczorajszym Punchdown!

Podczas trwającej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FEN 34 poznaliśmy rywalkę byłej mistrzyni FAME MMA – Anieli “Lil Masti” Bogusz. Jak potwierdzili właśnie organizatorzy w klatce FEN na przeciwko Lil Masti stanie… Adrianna Śledź, uczestniczka programu Love Island!

Pan Pawłowski o rozstaniu z FAME: Ludzie myślą, że co noc płaczę do zdjęcia Boxdela! [WIDEO]

Arkadiusz Pawłowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. Były konferansjer FAME MMA w rozmowie z naszym portalem zdradził, że już w czerwcu pojawią się pierwsze informacje odnośnie gali High Leeague.

Tede komentuje werdykt w walce Bonusa BGC: Sędzia skandal!

Po walce wieczoru PunchDown 4 pojawiła się lawina komentarzy. Mowa o dyskusyjnym werdykcie przy walce Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Na wynik zareagował znany raper ”Tede”.