Erko Jun pokazuje moc przed walką z Mariuszem Pudzianowskim [WIDEO]

Foto: Instagram/Erko Jun
Foto: Instagram/Erko Jun

Gala KSW 51 w Zagrzebiu zbliża się wielkimi krokami. Jednym z bohaterów imprezy będzie Erko Jun (3-0), który na swoim Instagramie pokazał, jaką dysponuje siłą przed starciem z Mariuszem Pudzianowskim (12-7, 1NC).

Zawodnik z Bośni i Hercegowiny otrzymał szansę na przeskoczenie kolejnej poprzeczki w klatce organizacji. „Pudzian” to bowiem solidny zawodnik wagi ciężkiej, mający na rozkładzie kilku solidnych zawodników. Jun natomiast w zasadzie pokonał do tej pory samych freaków. Styl jednak, w jakim fighter rozprawił się z oponentami, udowodnił, że 29-latek jest gotów na większe wyzwania.

[„Pudzian” przed walką z Erko Junem: Sporo atutów jest po mojej stronie – przeczytajcie więcej TUTAJ]

Pogromca m.in. Tomasza Oświecińskiego (1-1) od jakiegoś czasu trenuje do nadchodzącego starcia. Na swoim profilu na Instagramie Bośniak zaprezentował filmik, w którym pokazuje on siłę swojego frontalnego kopnięcia. Choć materiał wideo może być mistyfikacją, to jednak nadal widać, że zawodnik z Bałkanów dysponuje dużą siłą. O tym, czy jego moc wystarczy, by pokonać „Pudziana”, przekonamy się dziewiątego listopada.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Why pay for flights when you can fly for free with Jun Airlines .. 🤣✈️ #frontkick #flyhigh #thisissparta

Post udostępniony przez Erko Jun (@erkojun)