MMA PLEnvio Fight NightEFN 22: Michał Andryszak z nowy rywalem w walce wieczoru. Przeciwnik ma rekord… 1-0!

EFN 22: Michał Andryszak z nowy rywalem w walce wieczoru. Przeciwnik ma rekord… 1-0!

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW i aspirujący do miana zawodnika UFC w przyszłości Michał Andryszak z nowym rywalem w walce wieczoru dzisiejszej gali EFN 22. Nowy przeciwnik zastąpił Krzysztofa Wiśniewskiego, który pierwotnie był rywalem “Longera”.

Michał Andryszak

Gala Envio Fight Night 22 odbędzie się już dzisiaj w Bydgoszczy. W walce wieczoru nowym przeciwnikiem Michała Andryszaka został Jacek Kujtkowski, który w MMA posiada nieskazitelny rekord 1-0.

O zmianie rywala “Longera” na dzisiejszą galę oficjalnie poinformowali organizatorzy:

Zmiana w walce wieczoru EFN 22🥊

Jacek Kujtkowski bez kalkulacji zmienia kontuzjowanego Krzysztofa Wiśniewskiego i zawalczy w sobotę z Michał “Longer” Andryszak, tym samym stając przed największym wyzwaniem w swojej karierze👊🏻

Krzysztof „Big Man MMA” Wiśniewski doznał poważnej kontuzji odcinka szyjnego kręgosłupa i mimo chęci walki „na blokadzie”, otrzymał stanowczy zakaz walki od kilku specjalistów, którzy wskazali, że takie rozwiązanie może wiązać się z trwałą utratą zdrowia.

Krzyśkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia💪🏼

Zmiana w walce wieczoru EFN 22🥊Jacek Kujtkowski bez kalkulacji zmienia kontuzjowanego Krzysztofa Wiśniewskiego i zawalczy w sobotę z Michał "Longer" Andryszak, tym samym stając przed największym wyzwaniem w swojej karierze👊🏻Krzysztof „Big Man MMA" Wiśniewski doznał poważnej kontuzji odcinka szyjnego kręgosłupa i mimo chęci walki „na blokadzie”, otrzymał stanowczy zakaz walki od kilku specjalistów, którzy wskazali, że takie rozwiązanie może wiązać się z trwałą utratą zdrowia.Krzyśkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia💪🏼

Posted by Envio Fight Night on Thursday, September 22, 2022

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk ma kolejnego rywala w UFC. To niedoszły zawodnik KSW

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) ma kolejnego rywala w UFC. Polski zawodnik wystąpi pod koniec roku na gali w Las Vegas, gdzie jego przeciwnikiem będzie Albert Duraev (15-4).

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

17-latek stał się sensacją światowego MMA! Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić samochodu, a już ma kontrakt z UFC! Raul Rosas Junior zrobił wrażenie na szefie UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis