MMA PLEnvio Fight NightEwelina Woźniak i Anita Bekus z konfliktem na Twitterze, padają mocne słowa!

Ewelina Woźniak i Anita Bekus z konfliktem na Twitterze, padają mocne słowa!

Ewelina Woźniak (3-0) i Anita Bekus (2-1) zmierzyły się ze sobą w czerwcu tego roku na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy, gdzie niepokonana zawodniczka zaserwowała rywalce porażkę przez nokaut w pierwszej rundzie. I ten właśnie nokaut został przedmiotem drwin Woźniak ze swojej byłej przeciwniczki.

Dwie twarze Eweliny Woźniak? Anita Bekus porównuje prywatne oraz publiczne opinie swojej byłej rywalki

Zaczęło się niewinnie, bowiem od konfliktu innych zawodniczek. W mediach społecznościowych szpilkę w stronę Karoliny Owczarz (2-0) wbiła jej najbliższa rywalka Aleksandra Rola (3-0). Obie panie zmierzą się ze sobą już 7 grudnia na gali KSW 52 w Gliwicach.

W odpowiedzi na wpis Aleksandry Roli, Ewelina Woźniak opublikowała prześmiewczy wpis, w którym zamieściła zdjęcie z nokautu na Bekus:

W odpowiedzi na ten wpis, Bekus puściły nerwy i ich upust miał miejsce na Twitterze. W jednym z nich partnerka Marcina Wrzoska wyrzuciła to, co myśli o swojej byłej rywalce:

Potem wpis Bekus usunęła, ale opublikowała oświadczenie wyjaśniające swoje zachowanie względem Eweliny Woźniak oraz udostępniła wiadomości, jakie w przeszłości otrzymywała od niej otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis