MMA PLEnvio Fight NightEwelina Woźniak i Anita Bekus z konfliktem na Twitterze, padają mocne słowa!

Ewelina Woźniak i Anita Bekus z konfliktem na Twitterze, padają mocne słowa!

Ewelina Woźniak (3-0) i Anita Bekus (2-1) zmierzyły się ze sobą w czerwcu tego roku na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy, gdzie niepokonana zawodniczka zaserwowała rywalce porażkę przez nokaut w pierwszej rundzie. I ten właśnie nokaut został przedmiotem drwin Woźniak ze swojej byłej przeciwniczki.

Zaczęło się niewinnie, bowiem od konfliktu innych zawodniczek. W mediach społecznościowych szpilkę w stronę Karoliny Owczarz (2-0) wbiła jej najbliższa rywalka Aleksandra Rola (3-0). Obie panie zmierzą się ze sobą już 7 grudnia na gali KSW 52 w Gliwicach.

W odpowiedzi na wpis Aleksandry Roli, Ewelina Woźniak opublikowała prześmiewczy wpis, w którym zamieściła zdjęcie z nokautu na Bekus:

W odpowiedzi na ten wpis, Bekus puściły nerwy i ich upust miał miejsce na Twitterze. W jednym z nich partnerka Marcina Wrzoska wyrzuciła to, co myśli o swojej byłej rywalce:

Potem wpis Bekus usunęła, ale opublikowała oświadczenie wyjaśniające swoje zachowanie względem Eweliny Woźniak oraz udostępniła wiadomości, jakie w przeszłości otrzymywała od niej otrzymywała.