MMA PLEnvio Fight NightAnita Bekus po pierwszej porażce: To nie był mój dzień

Anita Bekus po pierwszej porażce: To nie był mój dzień

Foto: Anita Bekus

W ostatni weekend Anita Bekus (2-1) doznała pierwszej porażki w zawodowej karierze. Ciężki nokaut sprawiła jej Ewelina Woźniak (2-0).

Do pojedynku doszło na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy. Już w pierwszej rundzie Woźniak zdołała idealnie trafić odsłonięta rywalkę. Bekus padła nieprzytomna na matę i z klatki wyniesiono ją na noszach.

Jak wynika z postu zamieszczonego później w mediach społecznościowych sytuacja nie okazała się na szczęście tak groźna jak wyglądało to w pierwszej chwili. Zawodniczka zamierza wyciągnąć wnioski z porażki i za kilka miesięcy powinniśmy ponownie zobaczyć ją w klatce.

“Kochani wczoraj niestety to nie był mój dzien🤷🏻‍♀️Dziekuje wszystkim za wsparcie i troskę ❤️🙏Wyglądało to groźnie ale na szczęście nic mi nie jest😊Czuje się bardzo dobrze ,serce boli ale taki jest sport…Cała runda toczyła się wyrównanie ale to Ewelina trafiła idealnie w punkt..Wielkie gratulacje dla niej 👏Swoja droga nokaut to ciekawe doznanie🤣🤣 Ale nie mam zamiaru więcej tego powtarzac😁Teraz mały odpoczynek i wracam ze zdwojona sila💪😈 Spokojnie ja dopiero zbieram doświadczenie i nie zamierzam odpuścić !Do zobaczenia za kilka miesięcy w klatce💪😉🔥.#nevergiveup #mma #fight #sharktopteam”

Kochani wczoraj niestety to nie był mój dzien🤷🏻‍♀️ Dziekuje wszystkim za wsparcie i troskę ❤️🙏Wyglądało to groźnie ale…

Opublikowany przez Anita Bekus Fitness Niedziela, 9 czerwca 2019

Anita Bekus to utytułowana zawodniczka bikini fitness. Ma też sukcesy w amatorskim MMA. W poprzednich walkach partnerka Marcina Wrzoska pokonywała takie zawodniczki jak Hanna Gujwan (1-4) oraz Kamila Porczyk (3-1).