MMA PLCiekawostkiJeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

17-latek stał się sensacją światowego MMA! Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić samochodu, a już ma kontrakt z UFC! Raul Rosas Junior zrobił wrażenie na szefie UFC!

17-latek sensacją światowego MMA

Rosas Junior to zawodnik kategorii koguciej, który szukał swojej szansy na kontrakt z UFC poprzez show Dana White’s Contender Series.

17-latek mierzył się tej nocy z Mando Gutierrezem.

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC!

Rosas, który posiada nieskazitelny rekord w MMA w postaci 6 zwycięstw zdominował swojego starszego rywala i wygrał wszystkie trzy rundy starcia. Sędziowie byli zgodni i wskazali na jego wygraną w stosunku 30-27, choć w pewnym momencie było bardzo blisko zakończenia tego pojedynku przed czasem:

Po występie Rosasa Juniora okazało się, że ten zrobił duże wrażenie na szefie UFC. Dana White podczas wczorajszego programu wręczył młodemu zawodnikowi kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

Teoretycznie Rosas Junior będzie wymagał zgody rodziców na starty w UFC, ale tylko teoretycznie. Praktycznie bowiem już 8 października kończy on 18 lat i sam będzie mógł decydować o swojej przyszłości, więc żadne rodzicielskie zgody na walkę w oktagonie UFC nie będą mu potrzebne.

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis