MMA PLNajnowszeEnvio Fight NightEFN 22: Szybkie zwycięstwo Michała Andryszaka i Bartłomieja Gładkowicza! [WIDEO]

EFN 22: Szybkie zwycięstwo Michała Andryszaka i Bartłomieja Gładkowicza! [WIDEO]

W sobotę w Bydgoszczy odbyła się gala Envio Fight Night 22. W głównych walkach zobaczyliśmy zawodników publiczności. Doświadczony Michał Andryszak (24-10) i prospekt Bartłomiej Gładkowicz (9-4) mogli cieszyć się z szybkich zwycięstw przed czasem.

Andryszak

Jako pierwszy w klatce zameldował się “Clark Kent”, który wrócił na odpowiednie tory po ostatniej przegranej w największej organizacji w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że Gładkowicz wziął walkę na ostatnią chwilę i wystąpił na KSW 72, gdzie musiał uznać wyższość Oumara Sy.

Bartłomiej przed własną publicznością szybko i efektownie zastopował Kornela Zapadkę (7-7), który jeszcze nie tak dawno walczył o pas organizacji MMA VIP.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Szybka wygrana Andryszaka!

Niespodzianki nie było. Doświadczony Michał Andryszak (24-10) już w pierwszej rundzie odprawił Jacka Kujtkowskiego (1-1). ”Longer” następny pojedynek stoczy na Fight Exclusive Night 42 we Wrocławiu. Jak na razie nie znamy przeciwnika Andryszaka.

Andryszak już w jednej z pierwszych wymian posłał rywala na deski. Ostatecznie nie poszedł za ciosem, a przeczekał i zaraz efektownie obalił przeciwnika. Zaraz nastąpił koniec walki.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Floyd Mayweather znokautował Mikuru Asakurę na Super RIZIN (WIDEO) (WYNIKI) Widzieliście?

Nie było niespodzianki, chociaż się na nią zanosiło. Floyd Mayweather wygrał kolejną nieoficjalną (“pokazową”) walkę w Japonii. Tym razem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą. Pojedynek był main eventem wydarzenia Super RIZIN, które odbyło się w Saitamie. Było ono pierwszą częścią łączonej gali Super RIZIN/RIZIN.38.

Tomasz Chic mocno o Bombie: To pruj dupa! Brałbym go teraz mimo kontuzji! Co wy na to?

Tomasz Chic w rozmowie z Moniką Laskowską w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Bombie. Jak się okazuje Chic był przymierzany do walki z Bombą na gali High League. Niewykluczone, że jeszcze do takiego starcia dojdzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis