MMA PLEFM SHOWEFM SHOW 2. Parke stracił kontrolę, chce się bić nawet na gołe pięści! Ceremonia ważenia o 19:00

EFM SHOW 2. Parke stracił kontrolę, chce się bić nawet na gołe pięści! Ceremonia ważenia o 19:00

Foto: EFM SHOW 2

Król kontrowersji Norman Parke znów stracił nad sobą kontrolę. Podczas nagrań promocyjnych przed sobotnią galą EFM SHOW 2 Irlandczyk awanturował się o rękawice i formułę jutrzejszego pojedynku z Maciejem Jewtuszko. Dwaj weterani MMA mają się spotkać w pojedynku bokserskim w klatce, ale Normanowi nie spodobała się sugestia, że odmówił walki w najmniejszym ringu świata.

– G**** prawda, ja nigdy nie odmawiam. Mogę walczyć w CAGE BOX, mogę walczyć w małych rękawicach albo nawet na gołe pięści. Przestańcie pie****ić, że odrzuciłem ofertę. Ja nie odrzucam propozycji. Mogę jutro bić się na gołe pięści i rozwalić mu ten wielki łeb

– odgraża się Parke.

Walka Parke-Jewtuszko została zakontraktowana na 3 rundy po 3 minuty w limicie do 80 kilogramów. Na dzień przed oficjalnym ważeniem Irlandczyk miał do zrzucenia ponad 4 kilogramy, nie był w dobrym nastroju i atakował wszystkich, którzy mu się nawinęli

– Chcę się dowiedzieć, kto rozpowiada, że odmówiłem walki w formule CAGE BOX? Wskażcie mi tę osobę. Powiem jej w twarz, co o niej myślę. Ja nie odmawiam walk, mogę się bić w każdej formule. Nie było takiej propozycji, bo bym ją przyjął. Mogę walczyć w tym małym ringu, to nie problem. Dajcie nam byle jakie rękawice, tylko nie te wielkie gąbki. Możemy to zrobić nawet bez rękawic, mam to w dupie. Rozwalę mu ten wielki łeb. Kazałem mu zdjąć czapkę, żeby lepiej się przyjrzeć celowi. Naprawdę trudno będzie mi go nie trafić. Będę go walił od początku do końca. Oni wszyscy wiedzą, że w MMA zabiłbym tego starego dziadka, więc dali mi walkę w boksie. To nic, mi wszystko jedno. Mam lepszą kondycję, jestem twardszy, on nic mi nie zrobi. Zepchnę go i zmuszę do bójki. Odsyłam go na emeryturę

– zarzeka się 33-letni Parke.

Słowa Irlandczyka nie wzruszają 40-letniego Jewtuszki. Dawny mistrz KSW przygotowywał się boksersko w znakomitym klubie BKS Skorpion Szczecin. Zrobienie wagi przyszło Polakowi znacznie łatwiej niż Normanowi. “IROKEZ” czuje się faworytem jutrzejszego starcia i zapowiada, że pokaże na EFM SHOW 2 polską szkołę boksu.

– Nie interesuje mnie ten klaun

– mówi Maciej Jewtuszko.

– Wczoraj miał 4 kilogramy do zrobienia i widać było po nim, że jest wściekły, bo wszystkich zaczepia. Wszyscy skaczą wokół niego i muszą go uspokajać, żeby się z nikim nie pobił. Mnie to nie rusza. Widzę, że ma problemy z wagą, to dobra wiadomość. Jestem przygotowany i pokażę błaznowi polską szkołę boksu.

Oficjalną ceremonię ważenia przed galą EFM SHOW 2 w Sofii będzie można zobaczyć na kanale YouTube. Początek o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Karta walk gali EFM SHOW 2:

MMA – 88 kg: Michał Materla (POL) vs Moise „SWAMP” Rimbon (FRA)
MMA – 70 kg: Artur „KORNIK” Sowiński (POL) vs Anton Kuivanen (FIN) – o pas wagi lekkiej
MMA – 77 kg: Vladislav „C-4″ Kanchev (BUL) vs Alexandre Ribeiro (BRA)
MMA – 77 kg: Georgi Valentinov (BUL) vs Anderson „FALA MANSA” Queiroz (BRA)
BOKS – 80 kg: „STORMIN” Norman Parke (NIR) vs Maciej „IROKEZ” Jewtuszko (POL)
MMA – 84 kg: Hojat Khajevand (IRAN) vs Will Fleury (IRL)
MMA – 66 kg: Emil Nezirov (BUL) vs Adam Soldaev (POL)
MMA – 120 kg: Ivan Slobodiuk (UKR) vs Aleksandyr Tsonev (BUL)
CAGE BOX – 120 kg: Denis „BAD BOY” Załęcki (POL) vs Jussi Halonen (FIN)
CAGE BOX – 77 kg: Viliyan Viliyanov (BUL) – Krzysztof Mariańczyk (POL
MMA – 77 kg: Dawid Wiśnios (POL) vs Arkadiusz Kaszuba (POL) 

Transmisja z gali EFM SHOW 2 tylko w PPV na efmshow.tv.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Pudzian chce walki z Mamedem: Czemu by nie? Mamed dawaj!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski chce walki z Mamedem Khalidovem! To byłoby starcie dwóch największych gwiazd w historii Federacji KSW i wygląda na to, że obaj zawodnicy są zainteresowani takim starciem!

Borys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek!

Borys Mańkowski (22-8-1) był gościem wczorajszego cage’a. Nie zabrakło pytania o potencjalną walkę z gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nie wyklucza takiego starcia w przyszłości, lecz ma jeden warunek.