MMA PLCiekawostkiEfekt BJJ w walce na ulicy? Skończył cały powykręcany!

Efekt BJJ w walce na ulicy? Skończył cały powykręcany!

Jak sprawdza się BJJ w walce na ulicy? Niektórzy bagatelizują skuteczność brazylijskiego jiu jitsu w ulicznej bójce, ale są i tacy, którzy potrafią z tego umiejętnie korzystać.

Jak przekuć nawyki z maty na walkę na ulicy? Dzisiaj zaprezentujemy Wam jeden z takich pojedynków. Oczywiście nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, ale ten przykład, który podajemy sugeruje, że są ludzie, którzy potrafią doskonale wykorzystać BJJ na ulicy.

Efekt BJJ w walce na ulicy?

W związku z brakiem regularnych gal mieszanych sztuk walki, postanowiliśmy rozwijać dział ciekawostek. Tymi są walki uliczne i różne sprzeczki, które można znaleźć w internecie.

Mamy nadzieję, że cykl z ciekawostkami będzie się Wam podobał. Jeśli nie, to na stronie jest dużo różnego rodzaju informacji, które z pewnością poszukują szanujący się fani mieszanych sztuk walki.

Co dzisiaj przygotowaliśmy? Otóż, poniżej zapis bójki z udziałem praktyka brazylijskiego jiu jitsu. To, co zrobił z ulicznym rywalem jest zaskakujące:

Zobacz także:

Czy często dochodzi do podobnych awantur?

W ostatnim czasie internet zalewa fala filmików z awanturami między ludźmi. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać walkę sąsiadów, która także zakończyła się dość boleśnie dla jednego z uczestników.

Czy Pudzian walczy przed KSW?

Tak, zdarzało mu się. Jedną z walk zapaśniczych stoczył podczas zawodów strongman.