MMA PLPrime Show MMADzień z Adamem Soroko przed PRIME 2: Zacząłem się modlić, to był dla mnie znak! [WIDEO]

Dzień z Adamem Soroko przed PRIME 2: Zacząłem się modlić, to był dla mnie znak! [WIDEO]

Na oficjalnym kanale organizacji PRIME SHOW MMA pojawił się specjalny materiał ”Dzień z Adamem Soroko”. Kamery pojawiły się u jednego z uczestników drugiej edycji, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Soroko zmierzy się z Pawłem Tyburskim w formule K-1 w małych rękawicach.

Soroko

Adam dostaje drugą szansę! Przypomnijmy, że miał on wystąpić na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie z Damianem Zduńczykiem. Soroko opuścił hale i nie doszło do walki z popularnym ”Stiflerem”. Tym razem Adam nie zamierza zmarnować swojej szansy.

Popularność jaką Adam Soroko zyskał dzięki ostatniej gali The War, przeszła na pewno jego najśmielsze oczekiwania. Zawodnik, który w finale turnieju przegrał pojedynek przez dyskwalifikację, urzekł kibiców swoim prostym przekazem. Jego wywiad tuż po walce z Mateuszem Kaniowskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że Adam mający wcześniej styczność z karate pokazał w turnieju charakter i serce do walki.

Dzień z Soroko!

Adam Soroko aktualnie mieszka w Kolonii, gdzie przebywa ze swoją partnerką i trenuje do starcia z Pawłem Tyburskim. Soroko wielokrotnie wspomina, że dobre rzeczy, które pojawiały się w jego życiu były za sprawą Boga!

Podobnie było w materiale. Soroko szuka spokoju w modlitwie. Adam podkreśla, że modlitwa i wiara mu pomaga – jest dla niego bardzo ważna.

Kamyki tutaj są wiesz. Często tutaj można znaleźć kamienie, na których jest krzyż. Lubię tutaj przychodzić i się modlić. Niesamowita sprawa. Zawsze jak się modlę to znajduję w kształcie krzyża kamień, Chwała Panu Bogu! Wbijam sobie w kieszonkę ten kamyczek (…) Jest to zupełnie coś innego niż w zakładzie karnym. Dziękuję Bogu, że mogę nacieszyć oko takimi widokami, naprawdę nie! Coś innego (…) Po tej niedoszłej walce ze ”Stiflerem” przyszedłem tutaj w złym nastroju, w złym humorze, w złym nastroju psychicznym i pierwsze co to zacząłem się modlić i odnalazłem kamyk z krzyżem, to był dla mnie znak.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276: Uważaj na swoje tweety! Widzieliście?

Do niecodziennej sytuacji doszło na zapleczu podczas gali UFC 276 w Las Vegas, gdzie gościł między innymi jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz. Stocktończyk sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas ich wywiadu.

Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO] Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Podczas minionej już gali UFC 276 w Las Vegas kibice zobaczyli zakulisowe wideo, gdzie obejrzeliśmy niespodziewany face to face Jana Błachowicza. Były mistrz wagi półciężkiej “starł” się z przyjacielem Israela Adesanyi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis