MMA PLJan BłachowiczNiespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO]

Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO]

Podczas minionej już gali UFC 276 w Las Vegas kibice zobaczyli zakulisowe wideo, gdzie obejrzeliśmy niespodziewany face to face Jana Błachowicza. Były mistrz wagi półciężkiej “starł” się z przyjacielem Israela Adesanyi.

face to face Jana Błachowicza

Przypominamy, że Błachowicz jest autorem jedynej porażki Adesanyi w jego karierze w MMA. W marcu 2021 roku Polak wypunktował Nigeryjczyka, któremu przyszedł smak na drugi pas mistrzowski – po tym z wagi średniej na ten z wagi półciężkiej.

Adesanya z kolei to przyjaciel Kamaru Usmana, z którym Błachowicz spotkał się na zapleczu podczas UFC 276.

Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276

Wideo z tego spotkania twarzą w twarz udostępnił profil ESPN. Oczywiście face to face ten nie miał w sobie negatywnych emocji, a obaj zawodnicy uśmiechnęli się do siebie po jego wykonaniu:

Co ciekawe, w niedalekiej przeszłości Kamaru Usman, a raczej jego menadżer Ali Abdelaziz niby powołując się na słowa mistrza wagi półśredniej UFC przyznał, że jego podopieczny bez problemów pokonałby aktualną czołową trójkę wagi półciężkiej – Jiriego Prochazkę, Glovera Teixeirę i Jana Błachowicza.

Jednak, gdy przyszło do spojrzenia w oczy Polakowi, Nigeryjczyk nagle zrobił się potulny jak baranek.

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis