MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276: Uważaj na swoje tweety!

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276: Uważaj na swoje tweety!

Do niecodziennej sytuacji doszło na zapleczu podczas gali UFC 276 w Las Vegas, gdzie gościł między innymi jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz. Stocktończyk sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas ich wywiadu.

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi

Nate Diaz oczekuje aktualnie na szczegóły swojej kolejnej walki w UFC, choć z braku konkretnych propozycji jest nawet zdeterminowany opuścić szeregi amerykańskiego giganta i przenieść się do innego pracodawcy.

Na zapleczu podczas UFC 276 ponownie dał o sobie znać.

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276

W sieci dostępne jest nagranie wywiadu z Natem Diazem, w którym zawodnik UFC uderza prowadzącego tę rozmowę dziennikarza.

Najpierw Diaz dostał pytanie o to, czy na UFC 276 przyjechał oglądać Seana O’Malleya, a potem sam ostrzegł dziennikarza, by ten uważał na swoje tweety, bowiem obraża w nich jednego z jego ziomków.

Po tych słowach Nate Diaz musiał zareagować jak prawdziwy gangster:

Przypominamy, że ostatnią walką Nate’a Diaza było starcie z Leonem Edwardsem na gali UFC 263 w czerwcu 2021 roku. Amerykanin przegrał tamto starcie decyzją sędziów po pięciorundowej batalii. Ostatnią wiktorią Diaza była wygrana walka z Anthonym Pettisem w kwietniu 2019 roku. Mimo serii trzech porażek w czterech ostatnich walkach, Nate Diaz ciągle liczy na walkę o pas mistrzowski UFC.

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis