MMA PLKSWDramat gwiazdy KSW! Rodzina mistrza dotknięta trzęsieniem ziemi w Chorwacji!

Dramat gwiazdy KSW! Rodzina mistrza dotknięta trzęsieniem ziemi w Chorwacji!

W ostatnim czasie nie brakuje ciężkich chwil… Mowa o licznych trzęsieniach ziemi, które mocno dotknęły Chorwację. Do pomocy włączył się mistrz KSW w wadze półśredniej – Roberto Soldić (18-3).

”RoboCop” zdecydował, że przejdzie do wagi wyżej, ponieważ nie widzi już dużych wyzwań w kategorii półśredniej w KSW. Chorwat w tym roku stoczył jeden pojedynek.

25-latek czternastego marca w Łodzi skrzyżował rękawice z legendą polskiej organizacji – Michałem Materlą. Soldić od początku do końca zdominował pojedynek. Ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony znokautował naszego reprezentanta.

Piękne zachowanie mistrza KSW!

Rodzina Roberto Soldicia (18-3) mieszka w mieście Petrinja, która jest obecnie epicentrum katastrofy. ”RoboCop” był aktywny w mediach społecznościowych informując jak obecnie wygląda sytuacja u jego rodziny.

Moja babcia mieszka w Petrinji oraz moja cała rodzina po przeprowadzce z Bośni. Straszna sytuacja, co godzinę jest trzęsienie ziemi.

Roberto nawołuje do pomocy rodakom. Mistrz KSW wstawił szczegóły wraz z kontem, na które można wpłacać pieniądze. Tym samym Soldić dołączył do chorwackich sportowców, którzy zamierzają pomóc swojej ojczyźnie. Do pomocy włączył się również piłkarz Mateo Kovacić (Chelsea F.C.) oraz Dejan Lovren (Zenit Petersburg).

Soldic

Roberto Soldić wstawił również zdjęcia domu wujka, które przedstawia jak mocno trzęsienie ziemi dotknęło Chorwację w ostatnich dniach 2020 roku. 

Soldić

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.