MMA PLFAME MMADoszło do porozumienia! Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13!

Doszło do porozumienia! Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13!

To już kompletnie mogło zaskoczyć widzów. Podczas trwającej konferencji prasowej została ogłoszona walka Jacka Murańskiego. ”Muran” wystąpi w walce wieczoru bądź co-main evencie 13 edycji. Rywala poznamy już niebawem – pewne jest jedno będzie to następny do rozwiązania konflikt.

Jacek Murański swój debiut zaliczy w grudniu, ale już w tym momencie jest w świetnej formie. ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził, że zrzucił dwanaście kilogramów – efekty są widoczne.

No cóż podczas zdjęć z ważenia przed galą Fight Exclusive Night z maja 2021 u Paweł Jóźwiak 102 kg ( !!!!) . Teraz pojawiło się realne wyzwanie wejścia do oktagonu i….aktualnie na wadze 90 kg czyli ” żegnaj brzusiu “- takim jakim byłeś na zdjęciu z maja 2021 . Polecam każdemu facetowi po 40- tce takie ” pożegnania z brzuchem….” . Wraca forma z przed 20 lat… A to dopiero początek gdyż ja się dopiero rozkręcam … CDN JUŻ WKRÓTCE…

”Muran” został wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch! 

Jacek Murański w FAME MMA!

Już oficjalnie Jacek Murański wystąpi na FAME MMA 13. Przeciwnika starszego ”Murana” poznamy już niebawem. Pewne jest jedno. Następny konflikt będzie do rozwiązania.

Najpierw jednak czeka nas hitowy rewanż pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą. Będzie to jedna z głównych walk FAME MMA 12, które odbędzie się dwudziestego listopada.

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.