MMA PLDon KasjoDon Kasjo zdradził czy zawalczyłby na gali Najmana za milion złotych! 

Don Kasjo zdradził czy zawalczyłby na gali Najmana za milion złotych! 

Kasjusz Życiński jeszcze w tym roku wróci do klatki FAME MMA. Ma to nastąpić na dwunastej edycji, która odbędzie się w listopadzie. Popularny ”Don Kasjo” został zapytany czy za milion złotych zawalczyłby na gali Marcina Najmana.

Kasjo

Bez wątpienia był to jeden z największych freak fightów w Polsce. Do starcia doszło piętnastego maja na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Na szali pojawiła się kilogramowa sztabka złota oraz pas króla. Po 5-rundach ”Stormin” wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Kasjusz nie mógł pogodzić się z tym werdyktem i faulami Parke – z tego też powodu składał parę protestów.

Don Kasjo: Ja już jestem milionerem to był mój plan!

Kasjusz Życiński na kanale ”wip bros” został zapytany czy za milion złotych zawalczyłby na gali MMA VIP, gdzie jednym z właścicieli jest Marcin Najman.

Jakiej? Aaa, bym nawet nie zaczął rozmów. Nawet jakby mi bańkę płacili. Do tej k**wy nie! Ja już jestem milionerem to był mój plan. Do 30-stki zostać milionerem, kiedyś to sobie w podświadomości sobie to ułożyłem i jestem zadowolony. Dziewiątego czerwca stałem się tym milionerem i pasuje, ja przepychu nie potrzebuje. Chociaż teraz muszę sobie ustalić do 40-stki jakiś nowy plan może multimilionerem.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Borys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek! Co wy na to?

Borys Mańkowski (22-8-1) był gościem wczorajszego cage’a. Nie zabrakło pytania o potencjalną walkę z gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nie wyklucza takiego starcia w przyszłości, lecz ma jeden warunek.

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis