MMA PLDon KasjoDon Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Takie nazwisko na FAME MMA?

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Takie nazwisko na FAME MMA?

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Gwiazdor organizacji FAME MMA może stanąć w klatce poznańskiej organizacji na przeciwko prawdziwej legendy boksu i kickboxingu!

Kasjusz Życiński na ostatniej gali FAME MMA 8 stoczył pojedynek pięściarski w małych rękawicach z Marcinem Najmanem. Problem jednak w tym, że “El Testosteron” faulował i najpierw obalił, a potem kopnął Don Kasjo, przez co został zdyskwalifikowany.

Teraz, należną Don Kasjo walkę zaproponował legendarny pięściarz.

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Takie nazwisko na FAME MMA?

Chodzi o Rafała Jackiewicza. Byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego IBF, a także byłego zawodnika między innymi… KSW!

Jackiewicz w mediach społecznościowych zaproponował Życińskiemu pojedynek w boksie w małych rękawicach:

“Don poJEB(Don Kasjo) & król zJEB(ja) Walka o $ i tron Ja chce $$$ on uznanie Katiusza mówi,że chce kozaka z UFC.Proponuje walke z zaJEBistym emerytem jako eliminator Walka bez złośliwości i patologii co potrafimy odJEBać oba MY dwa ale nie tym razem Co wy na to @FameMMA_TV ???”

Czy według Was FAME MMA powinno zaproponować Jackiewiczowi kontrakt i najważniejsze – czy Don Kasjo zgodzi się na walkę z legendą boksu? Sam zresztą zapowiadał, że po FAME MMA 8 przechodzi na sportową emeryturę, a zdoła go z niej ściągnąć jedynie pojedynek z byłym zawodnikiem UFC. Jakimkolwiek byłym zawodnikiem UFC.

Zobacz także:

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Polski sędzia w UFC: Po tej walce spotkałem się z największym hejtem w życiu!

Łukasz Bosacki to polski sędzia w UFC. Nasz rodak spełnia marzenia regularnie sędziując i punktując walki w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie.