MMA PLDon KasjoDon Kasjo tłumaczy czemu nie zawalczy na FAME MMA 7! [WIDEO]

Don Kasjo tłumaczy czemu nie zawalczy na FAME MMA 7! [WIDEO]

Kasjusz Życiński już oficjalnie nie wystąpi piątego września na gali FAME MMA 7. ”Don Kasjo” wyeliminowała kontuzja, której doznał podczas ostatnio gorącego/głośnego sparingu z Pawłem Tyburskim. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w rozmowie z naszą redakcją skomentował całą sytuację.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Don Kasjo: Coś czuje, że Lupa będzie musiał kolejne dwa lata w oktagonie czekać! 

Kasjusz Życiński wypada z karty FAME MMA 7! W tej sytuacji Łukasz Lupa zmierzy się z Marcinem Makowskim (1-0). Będzie to szansa dla ”Mielonidasa” na rewanż. Przypomnijmy, że obaj mierzyli się w rywalizacji na liście w organizacji PunchDown, gdzie mieliśmy srogie KO. Zobaczcie jak całą sytuację skomentował ”Don Kasjo”.

No walczyłeś trochę nawet oszukiwałem, bo jakoś miałem w podświadomości, że zaraz przed walką te ucho będzie gotowe. Może za późno, ale też rozumiem włodarzy, że nie chcieli wszystkiego na styk. No i wczoraj jedna osoba z organizacji FAME MMA pojechała ze mną do lekarza. Myślałem, że sobie sam będę jeździł i nawet jak lekarz będzie źle mówił to ja będę odpowiadał – że jest git. No byliśmy wczoraj z Piotrem u lekarza i się przyglądał – zszyli mi na nowo te ucho, bo nie jest dobrze.    

Cała rozmowa poniżej:

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Marcin “Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Marcin Najman organizuje dwie akcje charytatywne. Kogo wspomoże?

Marcin Najman już piątego września stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Częstochowianin podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Dariuszem Kazimierczukiem (1-8). Były bokser już nie pierwszy raz organizuje akcje charytatywne przed swoim starciami.

Jędrzejczyk o szansach Błachowicza! Będzie zwycięstwo przed czasem?

Joanna Jędrzejczyk już nie pierwszy raz wspiera Jana Błachowicza. Polak pod koniec września stanie przed szansą walki o tytuł