MMA PLJan BłachowiczCorey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale…

Corey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale…

Corey Anderson (15-5) jest przekonany, że Jan Błachowicz (28-8) przegra swój najbliższy pojedynek. Amerykanin uważa, że zdecydują rundy mistrzowskie, w których Brazylijczyk dalej jest bardzo niebezpieczny.

Błachowicz

Przypomnijmy, że ”Overtime” ostatni pojedynek przegrał właśnie z naszym reprezentantem. 31-latek w Rio Rancho już w pierwszej odsłonie został ciężko znokautowany. Po tym pojedynku Anderson pożegnał się z największą organizacją na świecie.

Corey aktualnie bije się w świetnie obsadzonym turnieju organizacji Bellator. Amerykanin z piątku na sobotę przed czasem odprawił mistrza ACA – Dovletdzhana Yagshimuradova.

Corey Anderson stawia na Teixeire!

Jan Błachowicz (28-8) czwartego września stanie do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” podczas UFC 266 zmierzy się z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą (32-7). 41-latek dostanie szansę mistrzowską po pięciu zwycięstwach z rzędu.

Corey Anderson (15-5) zdradził kto jego zdaniem wygra najbliższy pojedynek na szczycie w wadze półciężkiej.

Myślę, że Glover wygra. Glover pokona Jana i zostanie nowym mistrzem. Walczyłem z nimi i moim zdaniem Teixeira jest bardziej przygotowanym zawodnikiem MMA, który ma nastawienie mentalne żeby bić się 5 rund. Ma lepszą kondycję i wszystko lepiej składa w całość w pełnym  dystansie. Jan jest dobry, ale widzieliśmy, że zwalnia w późniejszych rundach, a Glover nadal jest wtedy mocny i może go obalić. Jego jiu-jitsu jest lepsze, prawdopodobnie najlepsze w kategorii półciężkiej.

Zobacz także:

Don Kasjo o Gamrocie: Kończę z nim temat, bo tak naprawdę on szuka atencji! To już koniec?

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował ostatnie słowa Mateusza Gamrota, który pojawił się na Kanale Sportowym. ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie da ”Gamerowi” zarobić.

Krycha UFC dostaje zgodę od FAME MMA! Będzie walka… na najbliższej gali FEN! Zaskoczeni?

FEN się zbroi! Jedna z czołowych federacji MMA w Polsce robi kolejny krok w celu zyskania nowych fanów. Tym razem Paweł Jóźwiak zdecydował się sięgnąć po gwiazdę Fame MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis