MMA PLDon KasjoDon Kasjo o zachowaniu Boxdela: Aż mi głupio było, bardziej mi tym zaszkodził niż pomógł!

Don Kasjo o zachowaniu Boxdela: Aż mi głupio było, bardziej mi tym zaszkodził niż pomógł!

Kasjusz Życiński nie zamierza tak zostawić sytuacji! ”Don Kasjo” nie zgadza się z werdyktem i po walce postanowił złożyć protest. Najprawdopodobniej już dziś poznamy decyzje w sprawie wyniku jego ostatniej walki.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” został wysłuchany i na jubileuszowej gali FAME MMA 10 zmierzył się z Normanem Parke. ”Stormin” zawiesił wysoko poprzeczkę i pokazał, że nawet w dyscyplinie Kasjusza jest w stanie go mocno zaskoczyć. Kasjusz po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Don Kasjo: Nie zgadzałem się z tym werdyktem od samego początku!

Kasjusz Życiński podtrzymuje swoje zdanie i dalej nie zgadza się z werdyktem. Dodatkowo popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że zachowanie Michała ”Boxdela” Barona nie poprawiło jego sytuacji, a jeszcze ją pogorszyło.

Mordeczki siemano. Postanowiłem, że nagram filmik wyjaśniający, bo widzę dużo ”znawców” mówi, że wypowiedź Boxdela mnie sprowokowała do protestu, co do walki. No nie! Ja nie zgadzałem się z tym werdyktem od samego początku, bo zresztą widzicie jak stoję przed werdyktem. Mam uniesioną rękę do góry, i macham głową, że się nie zgadzam. Boxdela nawet nie słyszałem dokładnie co powiedział. To już mniejsza. Jak oglądałem sobie w domu i zobaczyłem co tam powiedział no to aż mi głupio było i uważam, że mi tym nie pomógł tylko zaszkodził. W polakach się narodziło takie, że o trzeba współczuć pałce i tak dalej, więc mi to nie pomogło i nie zachęciło do protestu. Bo ja już wiedziałem i czekał aż Michał do mnie podejdzie i mu powiem, że się nie zgadzam z werdyktem.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 10: Policzono ciosy Don Kasjo i Normana Parka! Kto powinien wygrać walkę o sztabkę złota?

Werdykt sędziowski w walce wieczoru minionej gali FAME MMA 10, w której zmierzyli się Don Kasjo i Norman Parke ciągle pozostawia wiele wątpliwości. Eksperci w sprawie zwycięzcy tego pojedynku są podzieleni i jednoznacznego wygranego wielu osobom trudno wskazać.

FAME MMA 10: Mateusz Borek również uważa, że wygrał… Don Kasjo!

Mateusz Borek to następna osoba ze środowiska bokserskiego, która uważa, że w walce wieczoru FAME MMA 10 zwycięzcą powinien zostać Kasjusz Życiński.