MMA PLConor McGregorDon Kasjo o walce z McGregorem: Jak ładnie poprosi to dam mu szansę!

Don Kasjo o walce z McGregorem: Jak ładnie poprosi to dam mu szansę!

Foto: Conor McGregor facebook/ FAME MMA

Pewności siebie nie można mu odmówić! Kasjusz Życiński został zapytany o ostatnią przegraną Conora McGregora. Ponadto gwiazda FAME MMA ponownie wypowiedziała się o ich potencjalnym starciu.

”Diamond” od początku miał znaczącą przewagę i wydawało się, że Irlandczyk już niczym nowym nie zaskoczy. W końcówce McGregor doznał poważnej kontuzji (złamanie kości piszczelowej).

Tym samym były podwójny mistrz UFC nie był w stanie kontynuować walki. Conor jest już po operacji i jak gwarantuje to jeszcze nie koniec. Dana White również potwierdził, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do czwartego starcia pomiędzy McGregorem, a Poirierem.

Don Kasjo o McGregorze: Wiadomo, że to już jest wypalony gość!

Kasjusz Życiński gwarantuje, że Conor McGregor jest już wypalonym zawodnikiem. ”Don Kasjo” jest dalej otwarty na starcie z Irlandczykiem, lecz jest jedno ”ale”. Były podwójny mistrz UFC musiałby prosić o takie starcie!

Widziałem, gdzieś urywek, nie wiem czy cały, chyba tak. No jak ładnie poprosi to dam mu szansę. W boksie z Mayweatherem wytrzymał 10 rund. To jest dalej światowa czołówka, coś mu się tam z nogą stało. Wiadomo, że to już jest wypalony gość. Zasług mu na pewno nie można zabrać tych sportowych. On zrobił co miał zrobić, hajsu zarobił, odj**ało mu, tak jak tobie po pierwszej walce. 

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

UFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO] Widzieliście?

Islam Makhachev (20-1) przez wielu ekspertów i kibiców jest wskazywany jako przyszła gwiazda UFC w wadze lekkiej. Już niebawem możemy spodziewać się wielkich walk w wykonaniu Czeczena. Teraz pojawiło się nagranie z katorżniczego zbijania wagi…

Rafalala zadebiutuje w MMA na gali Marcina Najmana! [WIDEO] To już przesada?

Da się bardziej zaszokować? Organizacja MMA VIP w mediach społecznościowych poinformowała, że ich nowym nabytkiem została ”Rafalala”.