MMA PLUFCUFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO]

UFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO]

Islam Makhachev (20-1) przez wielu ekspertów i kibiców jest wskazywany jako przyszła gwiazda UFC w wadze lekkiej. Już niebawem możemy spodziewać się wielkich walk w wykonaniu Czeczena. Teraz pojawiło się nagranie z katorżniczego zbijania wagi…

29-latek w sobotę stoczył swój drugi pojedynek w tym roku. Islam wystąpił w walce wieczoru podczas gali w Las Vegas. Makhachev ostatecznie w czwartej odsłonie znalazł sposób na poddanie Thiago Moisesa (15-5). Brazylijczyk przystępował do tego starcia po trzech jakże cennych zwycięstwach.

Skończenie zobaczycie poniżej:

Kulisy cięcia wagi!

To zawsze są ciężkie chwile zawodnika MMA! Pojawiły się kulisy zbijania wagi Islama Makhacheva (20-1). Sami zobaczcie jak to wyglądało…

Mateusz Gamrot (19-1) po drugim efektownym zwycięstwie ponownie wspomniał o potencjalnym starciu z Islamem Makhachevem (20-1). Były podwójny mistrz KSW zapewnia, że jest gotowy na walkę z Czeczenem.

Ta walka była dla mnie interesująca. Thiago Moises to mój klubowy kolega, trenujemy razem. Islam to bardzo dobry zawodnik. Tak jak ja jest zapaśnikiem. Myślę, że gdybyśmy spotkali się w klatce, to byłby ogień, bo mamy podobne style walki. Zobaczylibyśmy kto jest lepszy. Jestem na niego gotów. Jeśli Dana White i Shan Shelby powiedzą, że on ma być następny, to działajmy.

Zobacz także:

Izabela Badurek ostro o obecnych czasach: MMA w Polsce kończy się! Ma racje?

Izabela Badurek (8-7) nie wytrzymała i postanowiła zareagować. 30-latka zapewnia, że MMA kończy się w Polsce ze względu na odbiorców, którzy wybierają freakowe gale i walki na gołe pięści zamiast prawdziwy sport.

Murański-Chic na MMA VIP? Mamy informacje! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Mateuszem Murańskim, który już trzydziestego pierwszego lipca stoczy swoją następną walkę. ”Muran” wystąpi w walce wieczoru Elite Fighters, a zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.