MMA PLMarcin NajmanRafalala zadebiutuje w MMA na gali Marcina Najmana! [WIDEO]

Rafalala zadebiutuje w MMA na gali Marcina Najmana! [WIDEO]

Da się bardziej zaszokować? Organizacja MMA VIP w mediach społecznościowych poinformowała, że ich nowym nabytkiem została ”Rafalala”.

Do debiutu dojdzie najprawdopodobniej na najbliższej trzeciej edycji, która planowana jest w październiku. Nie wiemy jednak czy ”Rafalala” zmierzy się z mężczyzną czy kobietą. Obie opcje są brane pod uwagę.

”Rafalala” w MMA VIP!

Nina Kukawska (bo tak aktualnie widnieje w dowodzie osobistym) zdecydowała, że również spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. ”Rafalala” podpisała kontakt z organizacją MMA VIP.

38-latka to głównie blogerka. O ”Rafalali” głośno zrobiło się już w 2007 roku. Nina w 2015 roku miała nawet swój program ‘Rafalala Show – była to tematyka erotyczna na kanale iTV.

😳 Nie przestajemy zaskakiwać‼️Oficjalnie – Rafalala zawodnikiem Federacji MMA-Vip‼️🤙 Pierwsza w Polsce transseksualna zawodniczka MMA‼️💭 Powinna zawalczyć z kobietą czy mężczyzną⁉️#MMAVIP#TYLKODLANAJLEPSZYCH

😳 Nie przestajemy zaskakiwać‼️Oficjalnie – Rafalala zawodnikiem Federacji MMA-Vip‼️🤙 Pierwsza w Polsce transseksualna zawodniczka MMA‼️💭 Powinna zawalczyć z kobietą czy mężczyzną⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Wednesday, July 21, 2021

Zobacz także:

FAME MMA: Don Kasjo wystąpi jeszcze w tym roku! Organizacja szykuje dużą bombę! Kto będzie rywalem?

Federacja FAME MMA szykuje się do organizacji kolejnego wydarzenia. Na ten moment nie znamy szczegółów 11 gali FAME. Wiem już jednak, że gala odbędzie się we wrześniu, a najprawdopodobniej jednym z bohaterów wydarzenia będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Stanowski wygrywa piewrszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii! Zaskoczeni?

1:0 dla Krzysztofa Stanowskiego? Popularny dziennikarz wygrywa w sądzie z Fame MMA.