MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo o Szpilce: Pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat!

Don Kasjo o Szpilce: Pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat!

Kasjusz Życiński podczas swojego lajva został zapytany czy Artur Szpilka (24-5, 16 KO) powinien dalej kontynuować zawodową karierę. Gwiazda FAME MMA zapewnia, że dalsze walki ”Szpili” mogą się odbić mocno na jego zdrowiu.

Szpilka

Szpilka ostatni pojedynek stoczył w niedziele. Był to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. W walce wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie zmierzył się z niepokonanym – Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Wojownik z Wieliczki miał świetny początek, ale potem było już tylko gorzej… Różański aż trzykrotnie posłał go na deski.

Don Kasjo o przegranej Szpilki: Widzimy tych najlepszych pięściarzy w historii…

Kasjusz Życiński został zapytany czy Artur Szpilka (24-5, 16 KO) powinien kontynuować karierę. ”Don Kasjo” uważa, że nie, ponieważ z czasem może to się mocno odbić na jego zdrowiu, a przykładów wśród najlepszych pięściarzy jest wiele…

Z boksem zawodowym na tym poziomie, którym startował do tej pory nie. Wydaje mi się, że pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat w jego głowie, w jego wypowiedziach i tak dalej. Nie chcę oceniać, może być wyjątkiem od reguły i może być wszystko dobrze, jeżeli teraz czuje się dobrze. Jednak widzimy tych najlepszych pięściarzy w historii, że dopiero po latach im wyszło te wszystkie nokdauny, nokauty, przyjmowane ciosy. Muhammad Ali na przykład.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka po przegranej: Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić! Co dalej?

Porażka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim w walce wieczoru gali KnockOut Promotions to nie jest jedyne zmartwienie 32-latka. „Szpila” – jak się okazało po USG – ma podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. O kontuzji poinformował na swoich mediach społecznościowych sam zawodnik.

To dopiero zaskoczenie! Szulakowski poza KSW?

Wedle doniesień portalu MMA – bądź na bieżąco, Grzegorz „Szuli” Szulakowski przestał być zawodnikiem KSW. Co dalej z karierą 34-latka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis