MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka po przegranej: Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić!

Artur Szpilka po przegranej: Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić!

Porażka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim w walce wieczoru gali KnockOut Promotions to nie jest jedyne zmartwienie 32-latka. „Szpila” – jak się okazało po USG – ma podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. O kontuzji poinformował na swoich mediach społecznościowych sam zawodnik.

Szpilka Różański

Artur Szpilka przegrał walkę wieczoru gali KnockOut Promotions 15. Porażka z Różańskim to jego piąta przegrana w zawodowej karierze, a trzecia przez KO. „Szpila” padł na deski w pierwszej rundzie, po prawym sierpowym Rzeszowianina. Jak się jednak okazuje – porażka, to nie jest jedyny problem 32-latka…

“Szpila” z zerwanymi więzadłami krzyżowymi

Po walce z Różańskim, Szpilka udał się do rehabilitanta, żeby sprawdzić swój stan zdrowia. Jak się jednak okazało u Szpilki znaleziono mnóstwo kontuzji, których Krakowianin nabawił się podczas niedzielnego wieczoru.

Dziś będzie wiadomo. Ale na pewno jest naderwane. Albo zerwane, to najgorszy scenariusz. To tylko po konsultacji z rehabilitantem, a w stawie skokowym pęknięta torebka, więc źle nie jest… Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić.

Szpilka poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że jest już po wizycie u doktora, jednak wcześniejsze doniesienie się potwierdziły. Artur ma zerwane więzadła krzyżowe…

Jutro rezonans .. ale po usg podejrzenie zerwania wiązadła krzyżowego 🙄 jak nie urok to sraczka … dziękuje @drnagraba @mdclinic_warszawa za opiekę, zawsze można na Was liczyć

Posted by Artur Szpilka on Tuesday, June 1, 2021

Jutro rezonans, ale po USG podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. Jak nie urok to sraczka… Dziękuję doktorze Nagraba – poinformował zawodnik z Wieliczki.

Były pretendent do mistrzostwa świata przyznał, że do zerwania mogło dojść, kiedy po którymś z uderzeń upadł na deski.

Zobacz także:

To dopiero zaskoczenie! Szulakowski poza KSW?

Wedle doniesień portalu MMA – bądź na bieżąco, Grzegorz „Szuli” Szulakowski przestał być zawodnikiem KSW. Co dalej z karierą 34-latka?

Andrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Walkę wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie tym razem skomentował ekspert – Andrzej Kostyra. 

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis