MMA PLDon KasjoDon Kasjo: Najpierw pałkę zleje, a potem mogę wyskoczyć z Gamrotem!

Don Kasjo: Najpierw pałkę zleje, a potem mogę wyskoczyć z Gamrotem!

Foto: Facebook: Mateusz Gamrot

Walka z Normanem Parke to dopiero początek? Don Kasjo przyznał ostatnio, że jeśli zwycięży ze Storminem, to chętnie zmierzy się z byłym podwójnym mistrzem KSW, Mateuszem Gamrotem.

W wywiadzie udzielonym Boxdelowi Kasjo opowiedział o swoich planach po ewentualnym zwycięstwie nad Storminem. Jak przyznał, chciałby zmierzyć się z dwukrotnym pogromcą Irlandczyka, Mateuszem Gamrotem.

Jeżeli doszłoby do takiej walki w boksie, to ja jestem przekonany o swojej wygranej. Ja nie zmieniam swoich poglądów, mimo że Gamrot negatywnie się o mnie wypowiedział.(…) Miał konflikt z Normanem, a powiedział, że trzyma za niego kciuki. To jest takie brzydkie, uważam, ale ok. Jak trzyma to trzyma. Ja natomiast nie zmieniam swojego zdania, trzymam za niego kciuki, niech mu się powodzi w UFC, niech się odbuduje po tej swojej porażce i tyle.

Boxdel dopytał, czy jeżeli Kasjo dostałby ofertę walki bokserskiej z Mateuszem Gamrotem, to przyjąłby takie wyzwanie.

Jakby miało dojść do walki, to jestem zawsze przekonany, że wygram i tego nie zmienię.(…) Najpierw Pałkę zleję, a potem mogę wyskoczyć z Gamrotem.

Mateusz Gamrot jest przede wszystkim znany ze znakomitych zapasów. Nie należy zapominać, że w ostatnim czasie znacznie poprawił swoje umiejętności stójkowe, co mogliśmy obserwować między innymi w walce z Normanem Parke na KSW 53. Walka zakończyła się w trzeciej rundzie, po tym jak sędzia nie zezwolił Irlandczykowi na kontynuowanie pojedynku.

Czy jeżeli Kasjo wygrałby z Normanem, to chcielibyście zobaczyć go w walce z Gamerem?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Jan Błachowicz i Israel Adesanya twarzą w twarz przed UFC 25

Za nami oficjalna konferencja prasowa przed galą UFC 259. Bohaterowie wszystkich walk mistrzowskich po jej zakończeniu spotkali się twarz w twarz ze swymi rywalami.