MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje słowa Gamrota: Na sparingach wbili do głowy za dużo i mu się popi**doliło!

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota: Na sparingach wbili do głowy za dużo i mu się popi**doliło!

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać! Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował słowa Mateusza Gamrota (17-1). Przypomnijmy, że reprezentant Czerwonego Smoka zgłosił gotowość, lecz ma warunek!

Kasjo

”Gamer” w mediach społecznościowych zagwarantował, że jest gotowy na walkę z ”Don Kasjo”. Ponadto powiedział, że do takiego zestawienie nie musiałby się wcale przygotowywać.

Odpowiedzmy na tego Kasjo śmierdziela, bo nie mogę uwierzyć, że na moim patencie próbuje się wybić. Generalnie co, moja piłka jest krótka. Sztabka złota, nie, dwie sztabki złota bo mam dwójkę dzieci. Milion złotych na konto Anastazji, milion złotych na konto Mikołaja. Wracam 12 kwietnia, w środę 15 kwietnia mogę z nim zawalczyć bez jakichkolwiek przygotowań, bez jakiekolwiek robienia wagi. To jest moja odpowiedź na tego całego śmiesznego Don Kasjo. Bardzo wątpię żeby doszło do tego wszystkiego, a jeżeli już Czerwony Smok Poznań, jestem dwa razy dziennie, zapraszam. Tylko milion na konto Anastazji, i konto Mikołaja, dwie sztabki złota i wsio.   

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota!

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował mocne słowa Mateusza Gamrota. ”Don Kasjo” zapewnia, że wymagania rodaka są zdecydowanie za duże patrząc przez pryzmat ile zarabia w UFC.    

A Gamrotowi to tam wiecie może na sparingach wbili do głowy za dużo i mu się popi*doliło. Jak dwa miliony za walkę, a walczy tam za 20 czy 30 tysięcy dolarów. A tu chce 2 miliony za śmiesznego menela kura Don Kasjo, który melanżuje.     

Całe wideo poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Masa komentuje słowa Miśka z Nadarzyna! Chcielibyście to zobaczyć?

To nie są żarty! ”Misiek z Nadarzyna” jest gotowy zawalczyć w klatce. Gangster dał do zrozumienia, że chętnie zawalczy z ”Masą”. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

Gwiazda FAME MMA straciła wielkie pieniądze! Widzieliście?

Amadeusz Roślik wraca do klatki już na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. ”Ferrari” piętnastego maja skrzyżuje rękawice z Mateuszem ”Haribo” Gąsiewskim. Amadeusz wyjawił, że po walce z Adrianem Polańskim dobrze się bawił, a przy tym stracił około pół miliona złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis