MMA PLFreak FightMasa komentuje słowa Miśka z Nadarzyna! Zdradził za jaką kwotę zgodzi się na walkę!

Masa komentuje słowa Miśka z Nadarzyna! Zdradził za jaką kwotę zgodzi się na walkę!

To nie są żarty! ”Misiek z Nadarzyna” jest gotowy zawalczyć w klatce. Gangster dał do zrozumienia, że chętnie zawalczy z ”Masą”. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

Masa

”Misiek z Nadarzyna” w rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco przyznał, że dostał już parę propozycji.

Oszukałbym, gdybym nie powiedział, że nie miałem już kilku propozycji. Nie mogę wymieniać federacji, bo to wszystko na razie jest w powijakach. Na pewno będę się gdzieś bił. Z kim? Najchętniej to każdy wie z kim bym się bił. Nie będę mu robił reklamy, ale ja jestem w każdej chwili gotowy. Potrzebne są tylko umowy i jedziemy! Jestem jak najbardziej chętny na walkę z Masą. Zobaczymy kto jest taki kozak. Nawet jakbym miał przegrać, to ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca.

To byłby rekord PPV?

Przy takim zestawieniu można byłoby spodziewać się rekordu PPV! Misiek z Nadarzyna przyznał, że jest otwarty na walkę z Masą. Jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów, który w pewnym momencie swojej działalności zdecydował się zostać świadkiem koronnym i przyczynił się do zlikwidowania polskiego światka przestępczego.

Grzegorz Ł. ps ”Mięśniak” zapytał ”Masy” co myśli o pojedynku z Miśkiem z Nadarzyna. Przypomnijmy, że ”Mięśniak” to były ochroniarz ”Masy”.

Grzesiu, tyle razy zmasakrowałem tego błazna, że mam już dość. Chyba, że za 2 miliony w telewizji i w kominiarce, aby mnie później na ulicy ludzie palcami nie wtykali, że niepełnosprawnych umysłowo bije. Milion dla mnie i milion na fundację dzieci policjantów poległych na służbie. Pozdrawiam.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen! Ma racje?

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.

”Syntol” poznał rywala! Widzieliście?

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis