MMA PLDon KasjoDon Kasjo dostał odpowiedź na drugi protest! ”Król niepokonany, federacja przyznaje się do błędu”!

Don Kasjo dostał odpowiedź na drugi protest! ”Król niepokonany, federacja przyznaje się do błędu”!

Kasjusz Życiński nie mógł pogodzić się z werdyktem w swoim ostatnim pojedynku. Popularny ”Don Kasjo” złożył dwa protesty, a teraz ma już odpowiedź organizacji FAME MMA.

Bez wątpienia starcie z Normanem Parke było jednym z największych freak fightów w naszym kraju. Walka na zasadach boksu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Kasjusz na tle byłego tymczasowego mistrza KSW pokazał się z naprawdę dobrej strony. Po 5-rundach Kasjusz przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Don Kasjo: Chociaż tyle, bo reszta…

Kasjusz Życiński w mediach społecznościowych opublikował odpowiedź FAME MMA na jego drugi protest. ”Don Kasjo” zapewnia, że organizacja przyznała się do błędu, a on dalej pozostaje niepokonanym królem.

DON KASJO KRÓL NIEPOKONANY Federacja przyznaje się do BŁĘDU… ! Chociaż tyle bo reszta to: ble ble ble. Jakie zostaliśmy powiadomieni zbyt późno🤷‍♀️ Kalosz i jego przekaz : ble ble ble… Będzie SĘDZIOWANE INACZEJ.. ble ble ble🤷‍♀️ jak walka może być sędziowana inaczej🤷‍♀️ a podsumowując jego przekaz do mnie to brzmiał tak : „JAK WALKA POTRWA CAŁY DYSTANS NIE WYGRASZ JEJ”! I pomimo że ta cała klika z KSW pod wodza tego pseudo sędziego z kompleksem DON KASJO już przed walką próbowali mnie wybić z rytmu i zdekoncentrować to ja wszedłem zrobiłem swoje i WYGRAŁEM! … za dobór kolesiostwa odpowiedzialny jest sędzia kalosz, a KOŃCOWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOCZYWA NA FEDERACJI🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ No to skoro przyznaje się federacja do licznych błędów i końcowa odpowiedzialność spoczywa na federacji to czemu nie zmieniono Werdyktu🤷‍♀️🤷‍♀️ coś tu kurwa śmierdzi…. DON KASJO KRÓL I CHUJ MNIE TO OBCHODZI🏿 #101twarzydonkasjo#teamdonkasjo ##teamkrola

Zobacz także:

To koniec Parke w KSW? Lewandowski: Po tych wszystkich sytuacjach nie widzę…

Wydaje się, że to koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju. Głos w tej sprawie zajął Martin Lewandowski. Jeden z właścicieli KSW uważa, że ”Stormin” nie docenił pomocy, którą zapewniła mu organizacja.

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim! Przesadził?

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).