MMA PLMariusz Pudzianowski”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

Do debiutu ”Szczeny” dojdzie osiemnastego czerwca na drugiej edycji MMA VIP. Ryszard w Częstochowie zmierzy się z ”Psychotropem”. Warto przypomnieć, że wydarzenie jednak będzie z kibicami. Aktualnie dalej w sprzedaży są bilety na MMA VIP 2. Na widowni galę na żywo będzie mogło oglądać 300 kibiców.

Szczena o walce z Pudzianowskim: Jakbym teraz wyszedł to by mnie zabił!

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że jest otwarty na starcie z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). ”Szczena” uważa, że jeśli będzie miał czas na dłuższe treningi – to starcie z Pudzianowskim jest możliwe do zrealizowania w niedalekiej przyszłości.

Powiem tak, jeśli tą pierwszą walkę wygram i pójdzie zaj**ście po prostu będzie siano, aby dalej ćwiczyć. Jak połapie się trochę, to później może z Krystianem, może z jego bratem? Zobaczymy (…) Z Mariuszem wiadomo jakbym teraz wyszedł to by mnie zabił, ale jak się może potrenuje/poćwiczy kto to wie? Zobaczymy w przyszłości. Co tu planować, to samo wyjdzie. Będę się w tym czuł dobrze… Zabić mnie nie zabije, tylko można liczyć się z tym, że może stać się jakaś krzywda. Są od tego lekarze, oni raczej leczą (śmiech).          

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Złotówa vs. Syntol
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Psychotrop  vs Szczena
Adam Okniński vs Kacper Miklasz
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA 

Zobacz także:

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu… Zaskoczeni?

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na minioną galę Knockout Bouxing Night 15: Szpilka vs Rózański, która odbyła się w niedzielę 30 maja. Wynik sprzedażowy podał organizator imprezy Andrzej Wasilewski.

Dariusz Michalczewski ostro po przegranej Szpilki: Wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Były mistrz świata uważa, że ”Szpila” powinien zakończyć karierę sportową.