MMA PLDon KasjoDon Kasjo będzie składał następny protest! ”Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu” [WIDEO]

Don Kasjo będzie składał następny protest! ”Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu” [WIDEO]

Kasjusz Życiński nie zgadza się z dzisiejszą decyzją! ”Don Kasjo” uważa, że wygrał pojedynek z Normanem Parke. Gwiazda FAME MMA będzie składać następny protest. Co tym razem?

Był to jeden z największych freak fightów w Polsce. W walce wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10 doszło do starcia Kasjusza Życińskiego z byłym zawodnikiem UFC. ”Don Kasjo” po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Ta walka w ostatnim tygodniu podzieliła środowisko sportów walki. Z decyzją sędziów punktowych można się nie zgadzać. Decyzję sędziów punktowych można zakwestionować (od tego jest protest), ale nikt z wyjątkiem sędziego głównego, nie ma prawa powołać nowej komisji sędziowskiej, która mogłaby zmienić werdykt. Po sytuacji, która miała miejsce podczas FAME 3 w walce Adriana Polańskiego z Kasjuszem Życińskim, federacja FAME MMA postanowiła pozostawić pełną niezależność w ocenie protestów sędziemu głównemu. Wspomniana niezależność powinna być podstawą funkcjonowania każdej federacji. Jako organizacja, nie możemy mieć w rękach władzy, która dawałaby nam możliwość rozpatrywania protestów, zależnie od naszego punktu widzenia. Musimy ufać, że sędziowie zrobili wszystko, by jak najlepiej ocenić pojedynek i wydali sprawiedliwy werdykt. Sędzia główny uznał, że podczas walki Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke, praca sędziów punktowych i sędziego w oktagonie, nie budzi zastrzeżeń. Nie ma więc przesłanek do powołania nowej komisji sędziowskiej. Tym samym, protest Kasjusza Życińskiego został odrzucony, a werdykt wydany podczas main-eventu gali FAME 10 pozostaje bez zmian. Jest to decyzja ostateczna i wszyscy powinniśmy ją uszanować.

Don Kasjo złoży następny protest!

Kasjusz Życiński nie zgadza się z dzisiejszym oświadczeniem. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wspomina o uderzeniach głową i pokazuje wideo. Widać na nim jak ”Stormin” wchodzi w akcję z głową. Kasjusz ten materiał i nowy protest zamierza wysłać już jutro!

FAME MMA 10

Don Kasjo komentuje protest

Posted by UFC Poland on Wednesday, May 19, 2021

Ponadto Kasjusz zapowiedział, że nie zniknie z internetu, bo dalej jest niepokonany.

Ja nie przegrałem, więc nie zniknę z internetu. Będę wyjaśniał sprawiedliwość w tym internecie j**anym, bo same kolesiostwo jest. 

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Andrzej Kostyra o walce Don Kasjo-Parke: Stawiałem na Kasjo i on w moim odczuciu wygrał! A jak wy punktowaliście?

Andrzej Kostyra szanowany komentator bokserski oraz dziennikarz miał szansę na spokojnie zobaczyć walkę wieczoru FAME MMA 10. Zdanie Andrzeja zwycięzcą w tym starciu powinien zostać Kasjusz Życiński.