MMA PLMarcin NajmanMMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”!

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”!

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Najman Murański

Dla obserwatorów polskiej sceny freak-fightów, walka z udziałem Pana Jacka Murańskiego wydawała się nieunikniona. Wedle różnych doniesień, na stole pojawiały się oferty między innymi od Fame MMA, FENu, oraz MMA VIP. Jak się okazuje, organizacja Marcina Najmana wysłała wczoraj ofertę walki.

Po tym jak Murańskie się do mnie spruły (nie wiedzieć czemu) postanowiłem ulec waszym namowom i powiedziałem sprawdzam. Stary Jaca dostał wczoraj od MMA-VIP kontrakt. Teraz zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu

Walka na MMA VIP

Jak wiemy, rywalem Jacka Murańskiego w debiucie ma być Marcin Najman, dla którego będzie to powrót ze sportowej emerytury. Były zawodnik Fame MMA do niedawna zapewniał, że wejdzie do klatki wyłącznie jeżeli ktoś zapłaci mu za występ pół miliona złotych. Jak się jednak okazuje, El Testosteron ugiął się pod naporem zapytań do fanów i zdecydował się stoczyć jeszcze jeden pojedynek.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis